حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاری در چشم دشمنان بود

امام جمعه موقت فرمهین ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور باشکوه در راهپیمایی خاری در چشم دشمنان بود.

به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام محمود قربانی، امام جمعه موقت فرمهین در خطبه های نماز جمعه شهر فرمهین ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور باشکوه در راهپیمایی خاری در چشم دشمنان بود.

وی افزود: این حضور نشان داد که این مردم سرباز رهبر و نظام هستند و پای آرمان های این نظام ایستاده اند.

قربانی اظهار کرد: در قرآن آمده است، رمز پیروزی حق، ولایتمداری است، اگر به جایی برسیم که زنجیره امام و امت اسلامی در تمدن نوین اسلامی یکی شود، ظهور محقق می شود.

امام جمعه موقت فرمهین بیان کرد: امام زمان(عج) برای ظهور آماده است اما ما آمادگی نداریم، رهبری در گام دوم انقلاب هم به این موضوع اشاره کرده است که برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی باید برای ظهور آماده باشیم.

قربانی با اشاره به اینکه مولفه ایران قوی، مجلس قوی است، گفت: باید همه در انتخابات شرکت کنیم و با انتخاب اصلح، مجلسی قوی تشکیل دهیم، رهبری در دیدار با فرمانده هان و کارکنان ارتش ،۲۲ شاخص  نماینده اصلح بیان کردند.

امام جمعه موقت فرمهین گفت: این همه هجمه های فرهنگی، شبیخون دشمن و نهضت جنسی و همجنس گرایی برای تزلزل بنیان خانواده است، اگر ما خانواده مهدوی داشته باشیم، دشمن غلطی نمی تواند، بکند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی مقدمه حکومت امام عصر(عج) است، در نامه رهبری به جوانان اروپایی به این مسئله اشاره شده است که باید برای اقامه نماز در بیت المقدس آماده باشید.

قربانی خاطر نشان کرد: در فتنه های آخر الزمان باید گوش به فرمان رهبری باشیم، اگر ادعا داریم سلیمانی هستیم باید مانند سردار سلیمانی در صحنه ها باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =