تحقق «جهش تولید» منجر به ارتقای کیفیت تولید می شود

فرماندار فراهان با اشاره به اینکه «جهش تولید» به منظور، سرعت بخشیدن به تولید است گفت: «جهش تولید» سبب تکامل رونق تولید و در نهایت ارتقای کیفیت تولیدات داخلی می شود.

حسن خزائی پور، فرماندار فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به شعار سال گفت: یک دهه تأکید و راهبرد‌های رهبر انقلاب موضوعاتی پیرامون مسائل اقتصادی بوده است و راهبرد مشخص رهبری در شعار‌ این سال ها هم بر محور اقتصاد، تولید و اشتغال بوده است.

وی افزود: سال ۹۹ نیز رهبرمعظم انقلاب محور فعالیت‌ها را «تولید» قرار دادند و با همین نگاه عنوان سال را «جهش تولید» نام‌گذاری کردند تا برای چندمین سال تولید و اقتصاد مهم‌ترین دغدغه رهبری، مسئولان و مردم باشد.

خزائی پور اظهار کرد: تعیین شعار‌های سالانه نه فقط برای مسوولان اجرایی، قضایی و قانون‌گذار کشور بلکه یک راهبرد و استراتژی برای آحاد مردم است.

فرماندار فراهان گفت: لازمه تحقق شعار سال کم شدن و کوتاه شدن بروکراسی و مکاتبات بیهوده و زمانبر از سوی ادارات است و با تحقق این مسئله برای پیشبرد شعار سال از سوی مسئولان گام جدی برداشته شود.

وی بیان کرد: «جهش تولید» به منظور، سرعت بخشیدن به تولید است و برای رسیدن به «جهش تولید» باید چالش ها و موانع تولید برطرف شود.

خزائی پور گفت: سرمایه گذاران و بخش خصوصی محور این جهش هستند که باید از سوی دستگاه های اجرایی حمایت شوند تا گام‌های «جهش تولید» در کشور را شتاب بخشیده و زمینه ساز رونق اقتصادی کشور شود.

فرماندار فراهان اظهار کرد: با توجه به پتانسیل های موجود در سطح شهرستان باید فرصت های سرمایه گذاری را تعریف کنیم و وظیفه دولت و دستگاه های اجرایی جذب سرمایه گذار است.

وی گفت: بهره گیری از تسهیلات آسان و کم بهره و رفع موانع ارایه تسهیلات از راههای حمایت از سرمایه گذار است و در سال های گذشته این تسهیلات در رونق تولید موثر بود.

خزائی پور بیان کرد: «جهش تولید» سبب تکامل رونق تولید و در نهایت ارتقای کیفیت تولیدات داخلی می شود.

فرماندار فراهان با اشاره برنامه های شهرستانی برای تحقق شعار سال خاطر نشان کرد: در راستای تحقق شعار سال، مدیران شهرستانی باید هم طرح و پیشنهادات خود را برای برنامه ریزی بهتر به فرمانداری اعلام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =