پرداخت ۱۵۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در فراهان

فرماندار فراهان گفت: سال گذشته در شهرستان فراهان ۱۵۱میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی با رويكرد تقويت كانون های اقتصادی روستايی پرداخت شده است.

حسن خزائی پور، فرماندار فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به اشتغال در روستاهای شهرستان؛ گفت: اشتغال پایدار یکی از اهداف مهم طرح توسعه پایدار روستایی است، سال گذشته در شهرستان فراهان بیش از ۱۵۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی با رویکرد تقویت کانون های اقتصادی روستایی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان فراهان در حوزه اشتغال روستایی ظرفیت‌های برجسته ‌ای دارد، افزود: این میزان تسهیلات در قالب ۲۰۷ طرح مصوب در بانک های عامل پرداخت شده که فرصت اشتغال برای ۳۱۶ نفر در این شهرستان فراهم شده است.

خزائی پور اظهار کرد: این تسهیلات با معرفی طرح‌هایی از جانب سازمان صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی به متقاضیان پرداخت شد.

 فرماندار فراهان ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان نیز سال گذشته با پرداخت ۴۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال تسهیلات، ۱۳۲ فرصت شغلی را برای جامعه هدف خود ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اینکه وام های مشاغل خانگی گره گشای تولید است، گفت: همچنین در سال ۹۸ پرداخت ۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خانگی ۱۹ فرصت شغلی نیز به دنبال داشته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + دوازده =