تولید و توزیع ۶۰ هزار ماسک بهداشتی در فراهان/ ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می شود

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان گفت: با کمک خیرین شهرستان پارچه دوخت ماسک تهیه و ۶۰ هزار ماسک در ۹ کارگاه توسط جهادگران بسیجی تولید و توزیع شد.

سرهنگ پاسدار حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به توزیع پک های بهداشتی در سطح روستاهای شهرستان فراهان گفت: با کمک خیرین شهرستان پارچه دوخت ماسک تهیه و ۶۰ هزار ماسک در ۹ کارگاه توسط جهادگران بسیجی تولید و توزیع شد.

وی افزود: یک کارگاه تولید دستکش هم در شهرخنجین راه اندازی شده است و دستگاه تولید دستکش هم توسط همین بسیجیان تولید شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان با اشاره به رزمایش سراسری همدلی و کمک مومنانه بسیج در فراهان گفت: قرارگاه جهادی بسیج فراهان با تمام ظرفیت بسیج در کمک به خانواده‌های نیازمند و خانواده مشاغل آسیب دیده از کرونا در صحنه است.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد ضرورت حضور همه بویژه مردم برای کمک به یکدیگر گفت: در این مدت برای مقابله با کرونا مردم ما مانند دوران دفاع مقدس و ستاد‌های پشتیبانی جنگ وارد میدان شدند و در این رزمایش نیز همه مردم برای کمک و یاری خانواده‌های نیازمند از این ویروس در میدان حمایت و پشتیبانی حضور پیدا کردند.

رضایی اظهار کرد: سپاه فراهان هم در این رزمایش بیش از ۲ هزار بسته معیشتی با کمک مردم و خیرین از نیمه شعبان تا نیمه ماه مبارک رمضان تهیه و تا میلاد امام حسن مجتبی(ع) در بین نیازمندان توزیع خواهد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان اظهار کرد: فاز نخست رزمایش کمک مومنانه سپاه فراهان از روز نیمه شعبان با رمز یا صاحب‌الزمان (عج) آغاز شد و کمک های نقدی و غیر نقدی از سوی موسسات خیریه، خیرین، مردم جمع آوری شده و بسته های معیشتی در حال توزیع بین نیازمندان است

وی ادامه داد: داوطلبان کمک های غیر نقدی برای شرکت در این طرح می توانند به رده های مختلف بسیج در سطح شهرستان مراجعه کنند.

رضایی بیان کرد:‌ در این رزمایش هدایا و کمک‌های مردم و خیرین در میان فقرا، نیازمندان و کسانی که در جریان شیوع کرونا آسیب دیده یا شغل خود را از دست داده‌اند، توزیع می‌شود.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 4 =