اهدای ۵۵ جهیزیه به زوج های جوان فراهانی/ طبخ دو هزار غذای تبرکی کریمه آل طاها در فراهان

فرمانده ناحیه مقاومت فراهان گفت: امروز همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع)، ۲ هزار غذای گرم تبرکی به همت گروه جهادی شهید جمراسی شهر تلخاب طبخ و بین مردم توزیع می شود.

سرهنگ حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت فراهان در حاشیه مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون ۱۱ واحد مسکونی طرح جهاد همبستگی ملی در فراهان افتتاح شده و امسال ۹ واحد مسکونی در دست احداث داریم.

وی افزود: از سال گذشته تاکنون ۵۵ سری جهیزیه زوج های جوان در شهرستان به زوج جوان از سوی بسیج سازندگی شهرستان در راستای طرح ازدواج آسان اهداء شده است.

رضایی اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور سپاه، بسیج پای کار آمدند و در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور ۱۱ کارگاه تولید ماسک در فراهان راه اندازی شد و تاکنون ۷۰ هزار ماسک بهداشتی توسط این کارگاه ‌ها تولید و پس از استریل در سطح شهرستان توزیع شده است.

فرمانده سپاه ناحیه فراهان بیان کرد: یکی از دغدغه های کشاورزان فراهانی، مسئله کانال و استخر کشاورزی برای آبیاری است و به همت بسیج سازندگی فراهان کانال آب کشاورزی روستای سلیم آباد با اعتبار ۸۰ میلیون تومان امروز به بهره برداری رسید.

وی خاطر نشان کرد: امروز همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع)، ۲ هزار غذای گرم تبرکی به همت گروه جهادی شهید جمراسی شهر تلخاب طبخ و بین مردم توزیع می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهارده =