سیره امام خمینی(ره) چراغ راه مسئولان باشد

امام جمعه فرمهین گفت: امام خمینی (ره) باید به عنوان الگو و چراغ راه مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.

به گزارش فراهان خبر؛ مراسم ۳۱ مین مراسم سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان با رعایت پروتکل بهداشتی در مسجد جامع فرمهین برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین با اشاره به رمز محبوبیت امام خمینی(ره) در جهان گفت: تمامی فعالیت های امام خمینی (ره) بر مبنای اسلام و برای جلب رضایت خداوند متعال بود و همین الهی بودن باعث شد تا ایشان به خوبی در دل و قلب مردم جای بگیرد و تحول بزرگی را ایجاد کند.

فیض کرمیان اظهار کرد: ایمان و اعتقادات راسخ معمار کبیر انقلاب اسلامی سبب ایستادگی وی در مقابله با استکبار شد و اینک ما باید از آرمان ها و اندیشه های حضرت امام(ره) پاسداری کنیم.

امام جمعه فرمهین ادامه داد: امام خمینی (ره) باید به عنوان الگو و چراغ راه مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.

وی افزود: سردار سلیمانی شاگرد مکتب امام(ره) هم با همین خصلت در قلب مردم دنیا ماندگار شد و مراسم تشییع پیکر او یادآور تشییع پیکر امام(ره) بود.

فیض کرمیان با اشاره به خلوص نیت شهید حاج قاسم سلیمانی در خدمت به خلق اظهار کرد: مسئولان با پیروی از سیره امام(ره) باید عمر خود را برای ماندگاری در بین ذهن و قلب مردم هزینه کنند و محبوبیت سردار سلیمانی هم نتیجه خدمت صادقانه ایشان است.

امام جمعه فرمهین اظهار کرد: مسئولان باید از تجملات و تشریفات به دور باشند و اگر از مردم فاصله بگیرند، همان دستی که آن ها را به بالا کشید، همان دست او را کنار می زند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هشت =