سیاست‌های ستم‌پیشه آمریکا رو به افول است/مردم آمریکا از زندگی زیر سلطه صهیونیست به ستوه آمده‌اند

جهانبخشی کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه سیاست آمریکا را صهیونیسم بین‌الملل مدیریت می‌کند گفت: این‌ها بر اقتصاد آمریکا سلطه دارند و ترامپ بازیچه دست صهیونیست است و مردم آمریکا از زندگی زیر سلطه صهیونیست به ستوه آمده‌اند.

 جهانبخشی، کارشناس سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به اعتراضات اخیر آمریکا، گفت: محرک وقایع اخیر آمریکا به ذات و طبیعت وحشی سرمایه‌داری آمریکایی برمی‌گردد اما انگیزه تداوم اعتراضات و ریشه آن نارضایتی مردم آمریکا از شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی جامعه این کشور است.

وی افزود: از جمعیت آمریکا تنها دو درصد از ثروتمندان که وابسته به صهیونیسم هستند، صهیونیست نظام سرمایه‌داری، اقتصاد و سیاست آمریکا را قبضه کردند و به سیاه‌پوستان ظلم مضاعف می‌کنند و آن‌ها را برده خود می‌دانند.

جهانبخشی با اشاره به فشار ناشی از شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد آمریکا و گسترش فشار اقتصادی روی مردم این کشور اظهار کرد: علاوه بر اعتراضات سایر کشورها بر سیاست‌های آمریکاها، همه مردم آمریکا هم نسبت به سیاست‌های تبعیض‌آمیز و ظالمانه آمریکا معترض هستند.

وی با اشاره به اینکه سیاست آمریکا را صهیونیسم بین‌الملل مدیریت می‌کند گفت: این‌ها بر اقتصاد آمریکا سلطه دارند و ترامپ بازیچه دست صهیونیست است و مردم آمریکا از زندگی زیر سلطه صهیونیست به ستوه آمدند.

این کارشناس سیاسی افزود: این روزها قدرت و برتری اقتصادی آمریکا رو به افول است، هزینه هایی ناشی از سیاست های غلط و افراطی دولت های گذشته آمریکا را در بعد اقتصادی هم دچار افول و شکست کرده است.

وی با بیان اینکه سیاست های ستم پیشه آمریکا رو به افول است، ادامه داد: مردم آمریکا متوجه شدند باید در مقابل این ظلم، ستم و زورگویی بایستند، مخالفت کشورها با آمریکا و تقابل آمریکا با جبهه مقاومت سبب گرا دادن به مردم این کشور شده است.

جهانبخشی بیان کرد: به لطف سیاست ستم پیشه آمریکا، این کشور رو به افول است و مردم از ظلم و ستم تبعیت نمی کند و از استراتژی سیاستمداران آمریکا خسته شده اند و نسبت به این سیاست ها معترض هستند.

کارشناس سیاسی افزود: بیش از هر زمانی پایه های حکومتی آمریکا دچار تزلزل شده است، در اعتراضات اخیر این کشور بر خلاف گذشته، تجمع و فریاد اعتراض مردم آمریکا گوش فلک را کر کرد.

وی بیان کرد: سیاست های آمریکایی ها صادقانه نیست، به لطف جریان انقلاب و جبهه مقاومت به‌زودی تغییرات در آمریکا رخ می دهد و موازنه قدرت تغییر پیدا خواهد کرد.

جهانبخشی افزود: بزودی برای دنیا روشن خواهد شد که آمریکا نه تنها آن کشور قوی و مدافع حقوق بشر نیست بلکه نخستین ناقض حقوق بشر است و روشن ترین دلیل برای آن حمایت دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی و جنایت های آن است.

کارشناس سیاسی خاطر نشان کرد: آمریکایی که به دنبال تجزیه کشورهای دیگر است به‌زودی خودش تجزیه می شود و دنیا نفس راحتی از دست سیاستمداران ظالم آمریکا خواهد کشید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =