۲۵۰ دستگاه خودرو و موتور سیکلت در فراهان توقیف شد

فرمانده انتظامی فراهان گفت: در سه ماهه اول سال ۹۹ تعداد ۱۲۳ دستگاه موتورسیکلت و تعداد ۱۲۷ دستگاه خودرو در شهرستان توقیف شده است.

به گزارش فراهان خبر؛ سرهنگ اسفندیار نظری، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در در گفتگو با فراهان خبر گفت: وضعیت امنیت در شهرستان فراهان مطلوب است و از مردم انتظار داریم که هرگونه گزارش و موارد مشکوک و مظنون را با تلفن ۱۱۰ پلیس منعکس کنند.

وی افزود: در طول سه ماه اول سال ۹۹ مردم شهرستان ۱۲۴۴ مورد تماس تلفن مردمی با سامانه ۱۱۰ پلیس داشتند و درخواست ماموریت کرده اند که از این تعداد ۱۲۰۴ تماس منجر به اعزام مامور و انجام عملیات پلیسی شده است.

نظری اظهار کرد: مردم فراهان هرگونه گزارش و موارد مشکوک و مظنون را با تلفن ۱۱۰ پلیس منعکس کنند و پلیس را در جریان امورات قرار دهند تا ان شاءالله ما بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم شهرستان باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: در بحث گزارشات مردمی علاوه بر تلفن ۱۱۰ تلفن ۱۹۷ پلیس هم آمادگی دریافت گزارشات مردم پیرامون عملکرد مامورین، پیشنهاد، کشف، انتقاد یا هرگونه راهکار در جهت ارتقاء عملکرد سازمانی را دارد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در برخورد با مزاحمین و متخلفین افزود: در سه ماهه اول سال ۹۹ تعداد ۱۲۳ دستگاه موتورسیکلت و تعداد ۱۲۷ دستگاه خودرو در شهرستان توقیف شده است.

نظری اظهار کرد: کشفیات سه ماهه امسال نسبت به سال گذشته افزایش داشته است، در کشفیات سرقت ۳۰ درصد، در دستگیری متهمین ۲۸ درصد و در کشفیات مواد مخدر ۲۸ درصد افزایش داشتیم.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان بیان کرد: به لطف و عنایت خداوند متعال و تلاش همکاران گرامی و همکاری سایر ارگان‌های دولتی و نهاد‌های مردمی در سطح شهرستان و همکاری رسانه، امنیت مطلوبی در سطح شهرستان را شاهد هستیم.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =