ایجاد یاس و ناامیدی ابراز جریان تحریف است

امام جمعه فرمهین: ایجاد یاس، ناامیدی و دادن آدرس غلط ابراز جریان تحریف است تا به اهداف شوم خود برسد، همه باید در مقابل توطئه های دشمن بیدار باشیم و آنها را خنثی کنیم.

به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلامی رضا یعقوبی، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر فرمهین ضمن تبریک عید غدیر گفت: ولایت امیرالمومنین(ع) در کتب همه پیامبران الهی بیان شده است .

وی افزود: در روز عید غدیر توسط نبی اکرم(ص)، ولایت ایشان توسط نبی اکرم(ص) برای همه جهانیان اعلام شد، غدیر اعظم اعیاد امت است و هر پیامبری آمد به وصی خود دستور داد که روز غدیر را عید قرار دهد.

یعقوبی با اشاره به شیوع کرونا اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا همه توصیه های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا را جدی بگیرید، همچنین به اینکه در آستانه محرم هستیم در برگزاری مراسمات مرسوم گذشته و تجمعات طبق دستورات ستاد مقابله عمل شود.

امام جمعه فرمهین با اشاره به بیانات رهبری در روز عید قربان گفت: دشمنان برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی تحریم های فلج کننده به کشور ما اعمال کردند تا این نظام جمهوری اسلامی را زانو درآورند.

وی بیان کرد: اما با توکل بر خدا و توان و اراده مردم و جوانان این کشور کشتی تحریم به گل نشست و اکنون دشمن با تاکتیک تحریف می خواهد این کشتی را از گل بیرون بکشد.

یعقوبی گفت: ایجاد یاس، ناامیدی و دادن آدرس غلط ابراز جریان تحریف است تا به اهداف شوم خود برسد، همه باید در مقابل توطئه های دشمن بیدار باشیم و آنها را خنثی کنیم.

امام جمعه فرمهین گفت: اقتصاد مقاومتی و جهش در تولید تنها راهکار مقابله با تهدیدات استکبار است که رهبری هم به آنها تاکید دارد.

در حاشیه برگزاری نماز جمعه امروز فرمهین، حجت الاسلام رضا یعقوبی به عنوان امام جمعه جدید فراهان منصوب شد و از زحمات حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه سابق فرمهین به مدت ۴ سال در سنگر نماز جمعه فرمهین تجلیل شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شش =