برگزاری کنکور سراسری ۹۹ در فراهان/رقابت ۳۰۶ داوطلب در ماراتن کنکور

فرآیند برگزاری آزمون سراسری سال ۹۹ از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه با رقابت داوطلبان گروه آزمایشی هنر تحت تدابیر ویژه بهداشتی در شهرستان فراهان آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ اولین روز فرآیند برگزاری آزمون سراسری سال ۹۹ از ساعت ۸ صبح دیروز با رقابت ۸ داوطلب گروه آزمایشی هنر تحت تدابیر ویژه بهداشتی در شهرستان فراهان آغاز شد و این فرآیند با رقابت سایر گروههای آزمایشی تا روز شنبه اول شهریور ادامه دارد.

اسماعیل ارتگلی، رئیس آموزش و پرورش فراهان در حاشیه برگزای کنکور گفت: کنکور ۹۹ در شهرستان فراهان با حضور ۳۰۶ شرکت‌کننده بارقابت داوطلبان گروه های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در محل آموزشگاه دخترانه ارمغان دانش و انقلاب اسلامی با تدابیر ویژه بهداشتی در حال برگزاری است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده از سوی مسئولان شهرستان در روز دوم برگزاری کنکور، گروه­‌های ریاضی با ۱۲ دواطلب و علوم انسانی با ۱۶۷دواطلب به رقابت می‌پردازند.

رئیس آموزش و پرورش فراهان  اظهار کرد: در گروه ریاضی ۲ خانم و ۱۰ آقا و در گروه علوم انسانی ۱۰۵ خانم و ۶۲  آقا شرکت کرده اند.

وی گفت: در صبح روز جمعه ۳۱ مرداد نیز تعداد ۹۶ داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی که تعداد ۴۹ خانم و ۴۷ آقا است در گروه آزمایشی علوم تجربی رقابت می‌کنند.

ارتگلی بیان کرد: آزمون زبان‌های خارجی روز شنبه اول شهریور با رقابت ۲۳ داوطلب که تعداد ۱۲نفر از آنها خانم ۱۱ آقا است در شهرستان فراهان برگزار خواهد شد.

رئیس آموزش و پرورش فراهان خاطر نشان کرد: ۱۷۲شرکت کننده خانم و۱۳۴ شرکت کننده آقا در رقابت های کنکور امسال شهرستان فراهان شرکت کرده اند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =