فرماندار فراهان: پیگیری‌ها برای تأمین پنبه «گروه صنعتی کبیر» ادامه دارد

فرماندار فراهان گفت: پیگیری‌ها برای تأمین پنبه گروه صنعتی کبیر بزرگ‌ترین تولیدکننده کیسه‌های پلی‌پروپیلن جهان ادامه دارد و جلسه تعامل و هماهنگی هم با تعاونی پنبه‌کاران ساوه برای تولید و تأمین پنبه این واحد تولیدی برگزار شده است.

به گزارش فراهان خبر؛ گروه صنعتی کبیر بزرگ‌ترین تولیدکننده کیسه‌های پلی‌پروپیلن در جهان است فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز و اکنون با داشتن چهار کارخانه بزرگ به نام‌های زربافت فراهان ، خورجین گستر ، بافت فرمهین و ستاره زاگرس آذرخش و بیش از ۲۵۰۰ نفر پرسنل و تولید سالانه بیش از ۴۷۰ میلیون تخته کیسه AD*STAR و ۱۸۰ میلیون تخته کیسه های پلی‌پروپیلن دوختی خود را به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده کیسه‌های منحصربه‌فرد AD*STAR و پلی‌پروپیلن در دنیا مطرح نموده است.

در حال حاضر تهیه مواد اولیه یکی از مشکلاتی است که این واحد تولیدی با آن مواجه است و این موضوع در جلسه مشترک ستاد تسهیل و موانع تولید استان و شهرستان فراهان مطرح شد.

پیگیری‌ها برای تأمین پنبه گروه صنعتی کبیر ادامه دارد

حسن خزائی پور، فرماندار فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آن ها از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است.

وی افزود: رونق و افزایش اشتغال جزء اولویت های کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است و مشکلات واحد های تولیدی و راهکارهای حل و فصل آن ها در این کارگروه مورد بررسی قرار می گیرد.

خزائی پور در خصوص تهیه مواد اولیه واحد تولید الیاف کبیرریس اظهار کرد: در کارگروه رفع موانع تولید مقرر شد که سازمان جهاد کشاورزی برای تولید پنبه این مجموعه اقدامات مناسبی را انجام دهد.

فرماندار فراهان گفت: این واحد تولیدی دارای ظرفیت های تولیدی مؤثر در شهرستان است، پیگیری‌ها برای تأمین پنبه این واحد تولیدی ادامه دارد و جلسه تعامل و هماهنگی هم با تعاونی پنبه‌کاران ساوه برای تولید و تأمین پنبه این واحد تولیدی برگزارشده است.

وی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا مشکلات واحدهای تولیدی کاهش یابد و در سال جهش تولید این واحدها بتواند با تولیدی دوچندان فعالیت کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =