تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان/ کمبود تخت ICU ویژه بیماران کرونا

حجتی رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان گفت: به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان و همچنین افزایش آمار ابتلا به کرونا، مجبور به بستری بیماران بخش ICU در بخش‌های دیگر هستیم.

محمدرضا حجتی، رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم، کاهش و برودت هوا و همراه شدن آنفولانزا و سرماخوردگی های فصلی به شدت بر تعداد بیماران این بیمارستان افزوده است.

وی افزود: شهرستان فراهان جزو شهرستان های سالمند استان مرکزی است و رفت و آمدهای مکرر وضعیت این شهرستان را شکننده تر می کند.

رئیس بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان اظهار کرد: به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان فراهان و همچنین افزایش آمار ابتلا، اغلب بیماران مراجعه کننده نیازمند بستری در بخش های ویژه بوده و با توجه به محدودیت بخش ICU، مجبور به بستری این بیماران در بخش‌های دیگر هستیم.

حجتی خاطرنشان کرد: رعایت نکات ساده و پر اهمیت بهداشتی از جمله زدن‌ماسک، شست‌وشوی مرتب دست ها و رعایت فاصله ایمن اجتماعی، کمک کننده و یاری رسان به کادر بهداشتی و درمانی بوده و همچنین از سلامت خود افراد نیز محافظت می کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 16 =