خسارت ۵۷ میلیون تومانی کرونا به ورزش فراهان/ همه باشگاه‌های ورزشی برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده‌اند

رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان گفت: با شیوع کرونا از اسفندماه سال ۹۸ و تعطیلی باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی تاکنون ۵۷ میلیون تومان خسارت به ورزش فراهان وارد شده است.

حمیدرضا کهریزی؛ رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به فعالیت های اداره ورزش و جوانان فراهان گفت: در حال حاضر از مجموع ۲۴ هیئت ورزشی در فراهان ۲۱ هیئت ورزشی فعال هستنند و ۴ هیئت ورزشی به دلیل نبود زیرساخت و تجهیزات فعالیتی ندارند.

وی افزود: در این شهرستان ۱۳ باشگاه و سالن ورزشی فعالیت دارند که از این تعداد ۵ باشگاه متعلق به اداره ورزش و جوانان فراهان است و مابقی باشگاه‌ها خصوصی هستند.

کهریزی اظهار کرد: با شیوع کرونا از اسفندماه سال ۹۸ و تعطیلی باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی تاکنون ۵۷ میلیون تومان خسارت به ورزش فراهان واردشده است.

وی افزود: با توجه به در نظر گرفتن تسهیلاتی برای جبران خسارت‌های ناشی از ویروس کرونا، همه باشگاه‌های ورزشی شهرستان برای دریافت تسهیلات به بانک عامل معرفی‌شده‌اند.

کهریزی اظهار کرد: ویروس کرونا در چند ماه اخیر مشکلات زیادی در جامعه ایجاد کرده، اما یکی از بیشترین آسیب‌ها به باشگاه‌داران واردشده است و در این شهرستان ۲ باشگاه تعطیل‌شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان فراهان خاطرنشان کرد: همچنان برای پویایی و توسعه ورزش و جوانان این شهرستان نیازمند حمایت مسئولان، نمایندگان مجلس و خیران هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 9 =