اعتبار ساختگی آمریکا با حمله موشکی عین الاسد فرو ریخت

کارشناس سیاسی گفت: حمله موشکی به عین الاسد اعتبار ارتش آمریکا و تجهیزات نظامی آنها را زیر سوال برد و قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران را به رخ دنیا کشید.

رجبی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به حمله موشکی به عین الاسد گفت: پس از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی سیلی اولی به دشمن زده شد اما انتقام سخت خون‌ شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه حمله به عین‌الاسد، اخراج آمریکا از منطقه را کلید زد افزود: تا اخراج آخرین سرباز آمریکا از منطقه، مقاومت ادامه خواهد داشت، آنچه در عین‌الاسد نابود شد، نه فقط مرکز فرماندهی و هدایت پهپادی آمریکا، بلکه هیمنه و هیبت ساختگی ارتش این کشور بود.

کارشناس سیاسی اظهارکرد: قبل حمله نظامی ایران به عین الاسد، هیچ کشوری جرات حمله به پایگاه های نظامی آمریکا را نداشت اما با حمله ایران به عین الاسد همینه پوچ استکبار فروریخت.

وی گفت: این حمله موشکی در حالی انجام شد که ترامپ قبل از حمله به عین الاسد مدعی شد در صورت هدف قرار گرفتن مواضع آمریکایی از سوی جمهوری اسلامی، آمریکایی‌ها ۵۲ نقطه فرهنگی ایران را هدف قرار خواهند داد.

رجبی افزود: این برای نخستین بار بعد از جنگ جهانی دوم بود که یک دولت تصمیم گرفت و توانست رسما به یک پایگاه آمریکا حمله کند و پاسخ حملات آمریکا را رسما بدهد.

این کارشناس سیاسی اظهارکرد: از نظر فنی و نظامی آمریکا قدرت هیچ عکس العملی را در برابر این حمله نداشت و حمله موشکی عین الاسد، ارتش آمریکا را که غیر قابل نفوذ و برتر در جهان شناخته شدا بود را درهم شکست.

وی گفت: حمله موشکی به عین الاسد اعتبار ارتش آمریکا و تجهیزات نظامی آنها را زیر سوال برد و قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران را به رخ دنیا کشید و در واقع قدرت استکبار در منطقه از بین رفت.

رجبی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها با وجود تهدیدات و رجز خوانی های ترامپ علیه ما اقدامی را نتوانستند انجام دهند و این ها به خاطر قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران است و دشمن به شدت نگران هجمه های بالای انتقام است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =