حمایت از شعار سال منجر به گردش چرخ اقتصاد کشور می‌شود

امام جمعه فرمهین گفت: برابر شعار امسال باید قوای سه گانه بخصوص دولت فعلی و آینده در سال ۱۴۰۰ از تولید و تولیدکننده و کارآفرینان حمایت و پشتیبانی ویژه کند تا کارآفرینان و تولیدکنندگان بتوانند اقتصاد ایران را به حرکت درآورند.

 حجت‌الاسلام رضا یعقوبی در گفتگو با فراهان خبر، شعار سال ۱۴۰۰ یعنی (تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی) لازم الاجرا دانست و گفت: با هم افزایی می توان نسبت به مانع زدائی و پشتیبانی از بخش تولید اقدام کرد تا زمینه تحقق اهداف جهش تولید و شعار سال فراهم شود.

یعقوبی با اشاره به عدم تحقق جهش تولید در سال گذشته اظهارکرد: وجود موانع بر سر راه تولید و واردات بی رویه و قاچاق کالا و نبود مشوق های تولید و افزایش هزینه تولید سبب عدم تحقق کامل جهش تولید شد و که امیدواریم با کمی همت و اراده در سال جدید، موانع برداشته و تولید پشتیبانی شود.

امام جمعه فرمهین گفت: امیدواریم از مشکلات سال ۹۹ عبرت بگیریم و در سال ۱۴۰۰ آگاهانه عمل کنیم و هوشیار باشیم چراکه برای تحقق شعار سال نیاز به افزایش قدرت خرید مردم، قطع دست واسطه ها، مبارزه با فساد، اصلاح نظام بانکی و گمرکی، اتکا به ظرفیت های داخلی، برنامه جامع اقتصادی و استفاده از جوانان به فرموده رهبری هستیم.

یعقوبی با اشاره به اینکه حمایت از شعار سال منجر به گردش چرخ اقتصاد کشور می‌شود، افزود: حسب دستور مقام معظم رهبری و برابر شعار امسال باید قوای سه گانه بخصوص دولت فعلی و آینده در سال ۱۴۰۰ از تولید و تولیدکننده و کارآفرینان حمایت و پشتیبانی ویژه کند و تمام موانع و بوروکراسی های اضافه در برابر تولید حذف و برطرف کند تا کارآفرینان و تولیدکنندگان بتوانند اقتصاد ایران را به حرکت درآورند.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری امسال شعار (تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی) را انتخاب کردند تا اهمیت رونق، جهش و شکوفایی تولید و گردش چرخ صنایع و کارخانجات کشورمان را یادآوری کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =