بهینه‌سازی شبکه‌های برق ۶ روستای فراهان

مدیرتوزیع برق شهرستان فراهان از اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف ۶روستای این شهرستان با مبلغی بالغ بر ۱۱میلیارد ریال خبر داد.

 سیدرضا مهاجرانی، مدیر توزیع برق شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر از اصلاح و بهینه‌سازی شبکه فشار ضعیف ۶ روستای این شهرستان با مبلغی بالغ بر ۱۱میلیارد ریال خبر داد و گفت: طی یکسال اخیر۷۹۵ انشعاب به متقاضیان این شهرستان واگذار شده است.

وی ارتقای پایداری خطوط برق رسانی، پیشگیری از سرقت شبکه و افزایش رضایتمندی مشترکان را از اهداف اجرای طرح  تبدیل شبکه‌های فشار ضعیف سیمی به کابل خودنگهدار برشمرد و گفت: ۱۲کیلومتر و ۵۸۰متر شبکه فشار ضعیف سیمی به کابل خودنگهدار در روستاهای سهل آباد، وزیرآباد، مشکان، مشهدالکوبه، میچان  و نوازن تبدیل شده است.

مهاجرانی اظهارکرد: جابه جایی ۸۳ اصله تیر، برکناری ۶ اصله تیر در معبر فشار قوی، جابجایی ۷ اسپان فشار متوسط و رگلاژ ۲۱ اسپان شبکه فشار متوسط در روستای مشهد الکوبه نیز  عملیاتی شده است.

مدیر توزیع برق فراهان بابیان اینکه تعداد کل مشترکین این شهرستان ۲۴هزار و ۵۱۹ مشترک است، گفت: طول شبکه برق شهرستان فراهان ۱۰۸۳کیلومتر است که از این میزان ۸۴۰کیلومتر طول شبکه فشار متوسط و ۴۸۶کیلومتر طول شبکه فشار ضعیف می‌باشد. 

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =