مردم با حضور در انتخابات در دشمن شناسی از خواص پیشی گرفتند

جهان بخشی گفت: مشارکت مردم در اوج تحریمها، ناکارآمدی ها و تبلیغات دشمن حاکی از این است که ملت ایران در دشمن شناسی از خواص پیشی گرفتند و همواره در طول عمر انقلاب این مسئله ثابت شده است.

حیدر جهانبخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به خلق حماسه ۲۸ خرداد گفت: حضور ملت ایران در عرصه های سیاسی و اجتماعی همراه بابصیرت بوده است.

وی با اشاره به اینکه مردم نسبت به توطئه های دشمنان هوشیار هستند، افزود: مشارکت مردم در انتخابات در اوج تحریم ها، ناکارآمدها و تبلیغات دشمن، حاکی از این است که مردم ما در دشمن شناسی از خواص پیشی گرفتند و همواره در طول عمر انقلاب این مسئله ثابت شده است.

کارشناس سیاسی اظهار کرد: ملت ایران در انتخابات ۱۴۰۰ اهداف دشمن را شناسایی کردند، دشمنان خارجی و داخلی به دنبال ایجاد ناامیدی در مردم بودند.

وی گفت: مردم نسبت به مسئولیت خود در برابر انقلاب و خون شهدا واقف هستند و با بصیرت و تشخیص درست، دشمنان را ناکام کردند.

جهانبخشی افزود: در عرصه های مختلف اگر حضور مردم در صحنه و همراهی ملت نبود، نمی توانستیم از گردنه های سخت عبور کنیم.

کارشناس سیاسی اظهارکرد: مردم امروز به پاس خون شهید سلیمانی و شهدا این نظام در پای صندوق های رای حاضر شدند و به ندای رهبری لبیک گفتند و ثابت کردن به پای این نظام پایبند هستند.

وی گفت: به فرموده امام(ره)” مردم ایران از سایر مردم در دوره های مختلف برتر هستند” و در بزنگاه های نظام با حضور خود پیشتیبان رهبر و نظام بوده اند.

جهانبخشی افزود: علی رغم همه دسیسه ها، مردم ایران دست از نظام و رهبری در هیچ شرایطی برنمی دارند. مردم ما زمان شناسی هستند و با تشخیص درست و به موقع پای این نظام ایستاده اند و توطئه های دشمنان را نقش برآب کردند.

وی گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای نشان داد که مردم با وجود مشکلات و سختی ها به اهداف مقدس نظام پایبند هستند، مردم انتقاد به عملکردها و تصمیمات نادرست دارند.

جهانبخشی افزود: مردم به رسالت خود عمل کردند، حال دولت انقلابی آغاز فصل جدید برای ایرانی آباد و دولتی مردمی است و ان شاءالله دولت جدید نوید روزهای بهتر و تسریع در رفع مشکلات مردم شود.

کارشناس سیاسی با تاکید بر اینکه همه آحاد مردم مخصوصا جریان‌های انقلابی و سایر تفکرها باید برای توفیق دولت جدید کمک کنند و ید واحده شوند، خاطر نشان کرد: دولت و ملت باید در کنار یکدیگر برای اقتدار نظام تلاش کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =