افزایش ۱۲۴ درصدی کشقیات قاچاق در فراهان

فرمانده انتظامی فراهان گفت: امسال میزان کشفیات کالای قاچاق در فراهان در شش ماهه نخست امسال رشد ۱۲۴ درصدی نسبت به مدت مشابه قبل داشته است و ۲۴۵ میلیارد ریال به بنیان‌های مالی قاچاقیان ضربه وارد شده است.

به گزارش  فراهان خبر؛ سرهنگ علیرضا معیریان، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در نشست خبری هفته ناجا گفت: هفته ناجا با شعار پلیس هوشمند امنیت پایدار از ۱۷ مهرماه در فراهان آغاز شده و برگزاری مراسم صبحگاه ، تکریم از کارکنان نمونه و پلیس افتخاری، دیدار با امام جمعه و ملاقات مردمی چهره بخشی دیگر از برنامه های هفته ناجا در فراهان است.

معیریان با اشاره به اینکه پلیس هوشمند و امنیت پایدار دو مولفه اساسی در برقراری نظم و امنیت در سطح جامعه است، افزود: نیروی انتظامی افتخار دارد که وظیفه استقرار و ارتقاء امنیت را بر عهده دارد و برای حفظ امنیت و ارتقاء آن شبانه روز در حال خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان با اشاره به هوشمندسازی پلیس اظهار کرد: پلیس هوشمند می تواند با تجهیزات و فناوری های نوین خدمت رسانی را ارتقاء دهد و در نتیجه رضایت مندی مردم را  به جایگاه مناسبی برسانیم.

وی با اشاره به اینکه هوشمندی رمز موفقیت پلیس در محیط پیچیده امروز است، گفت: ایجاد پلیس هوشمند به معنای بکارگیری هوش فردی و سازمانی برای ارائه خدمت و تامین امنیت پایدار است.

معیریان افزود: پلیس در همه عرصه ها به منظور پیشگری و مقابله با تخلفات به لحاظ توان عملیاتی به تجهیزات الکتریکی مجهز شده و نیروهای متخصص با علم و فناوری روز در کمترین زمان ممکن در مقوله کشف جرایم اقدام می کند.

فرمانده انتظامی فراهان گفت: امسال میزان کشفیات کالای قاچاق در فراهان در شش ماهه نخست امسال رشد ۱۲۴ درصدی نسبت به مدت مشابه قبل داشته است و ۲۴۵ میلیارد ریال به بنیان‌های مالی قاچاقیان ضربه وارد شده است.

وی افزود: اغلب نزاع و درگیری در شهرستان فراهان با موضوع اختلافات ملکی و مالی است که با آگاه سازی پلیس در حوزه اجتماعی در شش ماهه نخست امسال کاهش ۳۴ درصدی را شهرستان داریم.

معیریان اظهارکرد: در طول شش ماه امسال افزایش ۴ درصدی کشف سرقت ها رقم خورده است و در کشف سرقت های خرد که بیشترین آمار سرقت را دارد، افزایش ۶۲ درصدی را داریم.

فرمانده انتظامی فراهان گفت: در بحث سرقت منازل کاهش ۱۴ درصدی، سرقت مغازه کاهش ۵۰ درصدی و سرقت خودرو کاهش ۱۰۰ درصدی را داریم.

وی افزود: در حوزه توسعه تبادل الکترونیکی پرونده ها با دستگاه قضا، پلیس استان مرکزی در راستای تسریع در رسیدگی توانسته رتبه یک کشوری را کسب کند و شهرستان فراهان هم در موضوع سهم بسزایی داشته است.

معیریان اظهارکرد: پلیس مقتدر و هوشمند با مشارکت مردم به ماموریتهای خود با اقتدار ادامه می دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =