غربی‌ها قابل‌اعتماد نیستند/در نهاد و سرشت آمریکا کینه و دشمنی با اسلام موج می‌زند

جهان بخشی گفت: در سرشت آمریکا، دشمنی با اسلام ناب محمدی موج می‌زند و برای مقابله و شکست توطئه‌های دشمن باید به سلاح پولادین ایمان و صبر مسلح شویم.

حیدر جهانبخشی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با فراهان خبر گفت: یکی از مواردی که گاهی از سوی سیاستمداران مورد غفلت قرار می‌گیرد، عدم اعتماد به دشمن است.

جهانبخشی اظهار کرد: جمهوری اسلامی به دنبال استقلال و مخالفت با سلطه‌پذیری است و غرب هم به دنبال این است تا کشور مستقلی به نام جمهوری اسلامی ایران وجود نداشته باشد.

کارشناس سیاسی گفت: آمریکا از سیاستمدارانی حمایت می‌کند که نگاهشان به غرب نوکری باشد و اگر خلاف این بود و منافع غرب تأمین نشود، آمریکا آنها را کنار خواهد زد.

جهانبخشی اظهار کرد: هدف غرب سلطه گری است و می‌خواهد که هیچ کشوری در مقابل زورگویی آنها ایستادگی نکند و بتوانند منافع خودشان را در کشورهای تحت سلطه‌شان تأمین کنند.

این کارشناس سیاسی گفت: غربی‌ها هیچ ارزشی را برای حقوق بشر سایر کشور قائل نیستند و حقوق بشر در سیاست غربی‌ها یعنی تأمین منافع غرب است.

وی افزود: آمریکایی‌ها با آموزش و تأمین اسلحه و تجهیزات، داعش را به وجود آوردند و بعد برای فریب افکار عمومی بیان می‌کنند که ما با داعش می‌جنگیم.

جهانبخشی با اشاره به اینکه غربی‌ها قابل‌اعتماد نیستند اظهار کرد: غربی‌ها در مسائل کشورهای دیگر دخالت می‌کنند و برای این موضوع قطعنامه صادر می‌کنند درحالی‌که مشابه همین مسئله در کشور خودشان رخ می‌دهد و از آن چشم‌پوشی می‌کنند.

کارشناس سیاسی گفت: یکی از آسیب‌های جدی در کشور ما غفلت و اعتماد به غرب بوده است برخی از افراد بدون توجه به اهداف دشمن گام برداشتند.

وی افزود: دشمن در موارد بسیاری تلاش کرده با استفاده روش‌های مختلف که ما را از مسائل اصلی دور کرده و به مسائل فرعی بپردازیم. با ایجاد اختلافات جزی در کشور و دامن زدن به آن ما را از مسائل اصلی غافل کنند.

جهانبخشی اظهار کرد: متأسفانه برخی از سیاسیون ما در گذشته توجه به رهنمودهای امام(ره) و رهبری نداشتند، حضرت امام(ره) با بیان آن که، لحظه‏ ای نباید از دشمنان غافل بمانیم؛ خطاب به ملت ایران و مسئولان فرمودند: چه در جنگ و چه در صلح بزرگترین ساده ‏اندیشی این است که تصور کنیم جهانخواران از ما و اسلام عزیز دست برداشته‏ اند.

کارشناس سیاسی خاطر نشان کرد: در سرشت آمریکا، دشمنی با اسلام ناب محمدی موج می زند و برای مقابله و شکست توطئه های دشمن باید به سلاح پولادین ایمان و صبر مسلح شویم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + شش =