سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی فراهان معرفی شد

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان با حضور مسئولان معرفی شد.

به گزارش فراهان خبر، مراسم تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان برگزار و با اهدای لوح سپاس از تلاش سیدپوریا میربزرگی قدردانی و علیرضا دادیان به‌عنوان سرپرست جدید این واحد دانشگاهی معرفی شد.

ابراهیم گیوکی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در این مراسم گفت: تغییرات جزء نیازهای اساسی هر سازمانی است و چنانچه تغییرات لازم برای هر سازمان در زمان مناسب آن صورت نپذیرد آن سازمان با چالش‌های جدی مواجه خواهد شد و مجموعه دانشگاه آزاد نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود؛ بنابراین در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی نیز بر حسب نیاز و ضرورت تغییرات لازم در سطوح مختلف مدیریتی انجام می‌گیرد.


وی افزود: با توجه به اینکه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان نیز ضرورت این تغییرات احساس شد برای این امر اقدام کردیم و امیدواریم که بتوانیم از توانایی‌های میربزرگی در حوزه‌های دیگر این دانشگاه استفاده کنیم و دادیان نیز با توجه به تجربه چندساله‌ای که در سطوح مختلف مدیریتی واحد فراهان داشته و انگیزه و نیروی جوانی خود بتواند تغییرات مؤثری را در این واحد دانشگاهی ایجاد کند. نگاه و دغدغه ما به واحدهای دانشگاهی استان کلی و استانی است و از نظر تأمین حقوق، دستمزد و هزینه‌های ضروری همه واحدها را مدنظر داریم و واحدهای دانشگاهی استان نیز باید با همه ظرفیت خود به میدان آمده و حداکثر تلاش خود را برای بهبود شرایط واحد دانشگاهی خود به‌کار گیرند.

ابراهیم گیوکی اظهارکرد: شهرستان فراهان و به تبع آن دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد و کارمندان و اعضای هیئت علمی باید برای استفاده از این ظرفیت‌ها نهایت سعی و تلاش خود را به‌کار گیرند.

دانشگاه آزاد اسلامی در حال تغییر مأموریت

محمدباقر توکلی، سرپرست دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در حال تغییر مأموریت خود از آموزشی محض به آموزشی- پژوهشی و حل مسائل و مشکلات جامعه است و این مهم بدون همکاری همه واحدهای دانشگاهی و کارکنان و اعضای هیئت علمی امکان‌پذیر نخواهد بود؛ بنابراین از همه همکاران تقاضا داریم با تلاش‌های مستمر خود دانشگاه را در دستیابی به این هدف مهم یاری کنند.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی فراهان معرفی شد

سیدپوریا میربزرگی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان نیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در دوران مسئولیت خود برای سرپرست جدید این واحد دانشگاهی آرزوی موفقیت کرد.

علیرضا دادیان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان نیز مطرح کرد: برای موفقیت در دستیابی به اهداف مد نظر نیاز به همراهی و همکاری همه کارکنان و اعضای هیئت علمی و ایجاد اتاق فکر قوی است که در این دوره سعی می‌کنیم به این امر برنامه‌ریزی و پیگیری‌های لازم را تا حصول نتایج مطلوب انجام دهیم.

بعد از این مراسم سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک در نشستی صمیمی با کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان حضور یافت و کارکنان و اعضای هیئت علمی این واحد دانشگاهی ایده‌ها، نظرات، دغدغه‌ها و مشکلات خود را بیان کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =