صبر استراتژیک ایران در برابر رژیم صهیونیستی تا ابد ادامه ندارد/به هر تهاجمی پاسخ قاطع می‌دهیم

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس گفت: دوران بزن درو دیگر تمام شده است و اگر دشمنان تعرضی به خاک و منافع ایران داشته باشند حتما پاسخ درخوری را دریافت خواهند کرد.

به گزارش فراهان خبر؛ سید نظام الدین موسوی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به پاسخ موشکی سپاه به شرارت های رژیم صهیونیستی، گفت: دوران بزن درو دیگر تمام شده است و اگر دشمنان تعرضی به خاک و منافع ایران داشته باشند حتما پاسخ درخوری را دریافت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه طبیعی است که جمهوری اسلامی ایران در برابر اقدامات خصمانه‌ای که رژیم صهیونیستی علیه منافع کشورمان انجام داده واکنش نشان دهد، افزود: رژیم صهیونیستی مدت‌ها است که در مناطق مختلف به ویژه در سوریه نسبت به منافع و اتباع جمهوری اسلامی ایران تعرضاتی داشته که باید پاسخی را دریافت می‌کرد.

نماینده تهران در مجلس با تاکید بر اینکه صبر استراتژیک نیروهای مسلح ایران نسبت به تعرضات رژیم صهیونیستی به پایان رسیده است، عنوان کرد: قرار هم نبوده که این صبر استراتژیک تا ابد ادامه داشته باشد و اگر رژیم غاصب صهیونیستی خطای دیگری را مرتکب شود قطعا با پاسخ قاطع‌تری مواجه می‌شود.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه اقدام نیروهای مسلح در موشک‌باران مواضع رژیم صهیونیستی در اربیل عراق کار به‌جای بود، اظهار کرد: این اقدام قطعا مورد حمایت آحاد ملت ایران و نمایندگان مجلس است.

موسوی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در هر سطحی آمادگی پاسخ به تعرضات را دارد، گفت: این اقدام مشخص کرد ایران به سطحی از آمادگی دفاعی رسیده است که هیچ متخاصمی نمی‌تواند منافع ملت ایران را به خطر بیندازد.

وی با بیان اینکه عملیات موشکی سپاه در اربیل عراق، عملیات دقیقی بوده است، گفت: طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است موشک‌های نقطه‌زن سپاه به صورت کامل به اهداف برخورد کرده است و پاسخ دندان‌شکنی به تعرضات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی داده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =