انزجار از رژیم صهیونیستی مقاومت جهانی را در دنیا به وجود آورده است/ راهپیمای روز قدس صهیونیست‌های را نابود خواهد کرد

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: انزجار ملت های جهان از رژیم صهیونیستی باعث شده که هر سال روز جهانی قدس پرشورتر از سال های قبل در دنیا برگزار شود و تداوم این امر زمینه محو و نابودی غده سرطانی صهیونیستی را فراهم خواهد کرد.

به گزارش فراهان خبر؛ «حمیدرضا ترقی»، معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به انزجار جهانی از رژیم صهیونیستی گفت: یکی از دلایل انزاجار جهانی نسبت به اقدامات نژادپرستانه، تروریستی و ددمنشانه صهیونیست ها در جهان، بی رحمی، ضدانسانی و ضد حقوق بشر عمل کردن ارتشیان اسرائیلی است.

وی با اشاره به اینکه در طول ده های اخیر هرچه که ملت ها از رسانه های جمعی شنیدندحاکی از کشتار، تخریب و تصرف به زور خانه ها و سرزمین های ملت فلسطین توسط رژیم صهیونیستی بوده است تصریح کرد: شکنجه ملت فلسطین از سوی رژیم جعلی صهیونیستی تنها به خاطر دفاع آنها از وطن و سرزمینشان بوده است که باعث شد ملت های آزادی خواه دنیا نسبت به صهیونیست ها احساس انزجار پیدا کنند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۵۰۰ سازمان مردم نهاد و NGO در دنیا علیه رژیم صهیونیستی فعالیت می کنند ادامه داد: این سازمان های مردم نهاد، اخبار و تحولات فلسطین، جبهه مقاومت و جنایات اسرائیل را دنبال می کنند.

ترقی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت هر روز بیش از پیش در حال تقویت توانمندی های دفاعی خود است و امروز به توانمندی های بزرگ موشکی و پهپادی رسیده است تاکید کرد: با وجود آنکه جبهه مقاومت امروز به کابوس رژیم صهیونیستی تبدیل شده است اما همچنان مظلوم است و هیچ گاه از روش های غیر انسانی استفاده نکرده است بلکه مخالفان خود را که نظامیان رژیم صهیونیستی هستند مورد حمله قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه امروز صهیونیست ها درس فلسطینی کشی و مسلمان کشی را در مدارس خود تدریس  و آن را به عنوان یک برنامه جدی دنبال می کنند عنوان کرد: این در حالی است که جبهه مقاومت همواره از موضع انسانی حتی با دشمنان خود رفتار کرده و همین موجب حمایت ملت های دنیا از مظلومیت فلسطین شده است.

معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اجتماع عمومی ملت های جهان در روز جهانی قدس به حذف رژیم صهیونیستی منجر خواهد شد خاطرنشان کرد: انزجار ملت های جهان از رژیم صهیونیستی باعث شده که هر سال روز جهانی قدس پرشورتر از سال های قبل در دنیا برگزار شود و تداوم این امر زمینه محو و نابودی غده سرطانی صهیونیستی را فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام/ک

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 11 =