روز قدس، روز عهد و پیمان با واژه های ایثار، مقاومت و عدالت خواهی است

بیاتی، نماینده تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به اینکه این نامگذاری سبب حفظ آرمان های فلسطین شد، گفت: روز قدس، روز عهد و پیمان با واژه های ایثار، مقاومت و عدالت خواهی است و این روز بزرگ متعلق به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است.

 بیاتی، نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به روز قدس گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس توسط بنیانگذار انقلاب اسلامی باعث افزایش روحیه مقاومت و جهاد در بین مسلمانان به ویژه مردم فلسطین شده است.

وی با اشاره به اینکه این نامگذاری سبب حفظ آرمان های فلسطین شد، افزود: روز قدس، روز عهد و پیمان با واژه های ایثار، مقاومت و عدالت خواهی است و این روز بزرگ متعلق به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است.

بیاتی اظهارکرد: برخی از کشورهای خائن عربی به دنبال ارتباط با رژیم صهیونیست هستند اما علی رغم عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی، نتوانسته وجهه اشغالگری این رژیم را تحت الشعاع قرار دهدو مسئله فلسطین در اولویت است.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان با دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: در این روز مردم برای دفاع از امت فلسطین در صحنه حاضر می شوند و در این روز ملت های آزادی خواه دنیا نسبت به صهیونیست ها احساس انزجار خود را اعلام می کنند.

وی با بیان اینکه ملت‌های اسلامی نیز در کنار قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین حضور دارند، خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس در حقیقت ادامه انتفاضه فلسطین است و این انتفاضه مردم فلسطین سرانجام منجر به سرنگونی رژیم صهیونیستی خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =