۵ هزار نفر از استان مرکزی به حرم مطهر امام(ره) اعزام خواهند شد

نظری گفت: اعزام مردم به حرم مطهر امام خمینی(ره) در آیین بزرگداشت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی پس از ۲ سال بهبود شرایط کرونایی از استان مرکزی صورت می‌گیرد و بیش از ۵ هزار نفر از عاشقان روح‌الله(ره) به حرم مطهر اعزام خواهند شد.

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ بهنام نظری معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری مرکزی در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت‌های ملی دفاع مقدس و مقاومت استان مرکزی گفت: در خردادماه شاهد مناسبت‌های مهم و حماسی هستیم که برای بزرگداشت آنها باید اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم که سوم خردادماه و سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) از مهم‌ترین آنها است.

نظری اظهار کرد: فتح خرمشهر و به وقوع پیوستن حماسه سوم خرداد مظهر خودباوری ملی و شناخت توانایی‌های داخلی است و سالروز آزادی خرمشهر به ما درس می‌دهد که با تکیه‌بر هدایت‌های ولایت‌فقیه و استفاده از توانمندی‌های داخلی و خصوصاً استعدادهای جوانان می‌توانیم پیروزی‌های بزرگ به دست آوریم.

وی ادامه داد: فتح خرمشهر نتیجه اعتماد به نصرت الهی و کارآمدی مدیریت انقلابی و روحیه جهادی است و این پیروزی خودباوری ملی را به اوج خود رساند و ملت ایران را در دنیا سربلند کرد.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری مرکزی بیان کرد: اعزام مردم به حرم مطهر امام خمینی(ره) در آیین بزرگداشت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی پس از ۲ سال بهبود شرایط کرونایی از استان مرکزی صورت می‌گیرد و باید به بهترین شکل ممکن اجرا شود.

نظری اظهار کرد: لازم است تلاش شود تا پذیرایی مناسبی از زائران صورت گیرد و بیش از ۵ هزار نفر از عاشقان روح الله(ره) به حرم مطهر اعزام خواهند شد.

وی بیان کرد: همچنین برگزاری آیین ارتحال امام خمینی (ره) در استان مرکزی که زادگاه حصرت امام است از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همه با جدیت پای کار باشند و بدانند مسئولیت در استان مرکزی که زادگاه امام راحل است، سنگین‌تر است.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری مرکزی گفت: اهمیت گرامیداشت آیین ۱۵ خرداد کمتر از ۱۴ خرداد نیست و باید برنامه‌های این روز نیز به بهترین شکل ممکن انجام شود.

وی خاطرنشان کرد : کمیته‌های هفت گانه آیین ارتحال امام خمینی (ره) مانند سال‌های گذشته در استان مرکزی تشکیل شده و هر کمیته باید برنامه‌های خود را به بهترین شکل انجام دهد و همچنین همایش معرفی شخصیت امام خمینی (ره) نیز در استان مرکزی در نظر گرفته شده که در ۱۲ خردادماه جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =