انتقام صیاد خدایی را از دشمنان خواهیم گرفت

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهید صیاد خدایی به دست شَقی‌ترین افراد یعنی صهیونیست‌ها به شهادت رسیده است، اظهار داشت: ان‌شاءالله انتقام او را از دشمنان خواهیم گرفت.

به گزارش فراهان خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز هفتم خرداد در دیدار با خانواده سردار شهید حسن صیادخدایی از فرماندهان مدافع حرم که هفته گذشته در تهران در یک حمله تروریستی به شهادت رسید، با اشاره به رشادت های این شهید اظهار داشت: شهدایی که به دست صهیونیست ها به شهادت می رسند، شهدای بسیار بلندمرتبه و با مقام بسیار والاتری هستند، چراکه به دست بدترین افراد به شهادت رسیده اند و ان شاء الله انتقام او را از دشمنان خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: این شهادت ها به قوام و دوام اسلام کمک می‌کند. چراکه اسلام از ابتدا بر پایه شهادت ماند و اگر شهادت حضرت امام حسین (ع) و ائمه اطهار نبود، اسلام هم نبود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امیدوارم که خداوند به ما توفیق ادامه راه این شهید را بدهد، خاطرنشان کرد: چنین افتخاری برای این خانواده مبارک و نادر است، چرا که این روزها به ندرت کسی توفیق شهادت پیدا می کند. بازار شهادت در دفاع مقدس و جنگ داغ بود و هر روز تعدادی به شهادت می رسیدند، اما الان شهادت یک توفیق ناب است. خداوند فردی را به‌عنوان شهید به نزد خود می برد، که ارج و قرب بسیاری دارد.

سرلشکر سلامی با اشاره به شباهت شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و شهید صیادخدایی تاکید کرد: تا پیش از شهادت شهید صیاد خدایی، یک شهید صیاد در ارتش داشتیم. پس از شهادت شهید صیادخدایی، سپاه نیز مفتخر به داشتن یک شهید صیاد شد. اگر به طریقه شهادت این دو شهید توجه کنیم، شیوه شهادت آن ها نیز مشابه یکدیگر است.

وی افزود: چند روز پیش که به قم سفر کرده بودم همه مردم خواهان این بودند که انتقام خون شهید صیادخدایی را بگیریم. همچنین در روز تشییع پیکر این شهید نیز مردم بر انتقام از قاتلان شهید صیادخدایی مُصِر بودند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نام شهید صیادخدایی جهانی شد، تصریح کرد: نام این شهید آوازه جهانی پیداکرد و در جهان عزیز شد. در حالی که فردی گمنام بود و مردم او را نمی شناختند، اما به اذن خداوند یکباره انفجاری در جهان رخ داد و شهید صیادخدایی مانند خورشید در قله جهان درخشید. همه شهدا عزیز هستند و با کیفیت های متفاوتی به شهادت رسیدند، اما شهید صیاد خدایی به نحوی به شهادت رسید که از انسان دلربایی می کند.

وی افزود: سیمای این شهید نیز بسیار مصمم، مطمئن و با صلابت است. او در این عالم آوازه جهانی پیدا کرد و اهل آسمان نیز او را به خوبی می شناسند.

سرلشکر سلامی، شهید صیادخدایی را الگویی مناسب برای جوانان جامعه دانست و اظهار داشت: اسلام با نام این شهدا ماندگار می شود و دین خدا بدون نام این شهدا ماندنی نیست.

وی ادامه داد: دشمن از قلب کاخ سفید و تل آویو او را ماه ها و سال ها، خانه به خانه و کوچه به کوچه تعقیب کرد تا در نقطه ای او را به شهادت برساند. عظمت این شهید به قدری است که دشمن با شهادت او خود را پیروز فرض می‌کند. شهید صیادخدایی در نگاه الهی نیز عظمت پیداکرد و عزیز شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این که شهادت، زیباترین سرنوشت برای انسان هاست، خاطرنشان کرد: آن ها که شهادت این عزیزان را تحمل می کنند نیز در نزد خداوند بسیار عزیز هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =