عوامل اصلی سرقت بانک ملی بازداشت شدند

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: عوامل اصلی سرقت از صندوق‌های امانات بانک ملی دستگیر شدند.

به گزارش فراهان خبر، سردار رحیمی گفت: ساعات اولیه روز دوشنبه که از سرقت مطلع شدیم با تشکیل کارگروهی از کارآگاهان ویژه برای شناسایی و دستگیری سارقان اقدام کردیم و دو روز است که سارقان صندوق‌های امانات بانک ملی دستگیر شده‌اند.

به گفته رئیس پلیس تهران بزرگ، تعدادی از متهمان در داخل کشور و تعدادی هم خارج کشور متواری بودند که که با هماهنگی پلیس اینترپل دستگیر شده و در حال انتقال به کشور هستند.

او گفت: موضوع اصلی بحث اموال مردم بود که در این چند روز با تلاشی که انجام شده، بخش اعظمی از این اموال بر اساس اعترافاتی که متهمین داشتند، کشف و جمع آوری شد البته این اموال در جاهای مختلف و در اختیار افراد مختلف بود. تلاش پلیس بر این است که اموال مردم که مالباخته هستد را جمع آوری کنیم و این‌ها را به بانک مرکزی تحویل می‌دهیم و از این طریق تحویل مالباختگان خواهد شد.

سردار رحیمی گفت: پلیس یک ماه قبل به همین شعبه بانک موارد ضعف و ایمنی را تذکر داده بود و صورت جلسه شد بود اما هیچ کدام از موارد رفع نشده بود عوامل بانک در بحث ایمنی قصور داشتند و دو نفر جزو بازداشتی ها هستند.

این سرقت پنجشنبه شب و در ساعات بامدادی روز ۱۳ خرداد از صندوق امانات بانک ملی شعبه دانشگاه رخ داد. اخبار اولیه حاکی از آن بود که سارقان با تخریب و ایجاد حفره وارد قسمت صندوق امانات شده‌اند.

در این سرقت محتویات ۱۶۹ صندوق تخلیه شده بود.

Play Video

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

تصاویر منتشر شده از اموال ربوده شده از بانک ملی

Play Video

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سه =