مسائل سهامداری و مدیریتی آذرآب اراک قابل حل است/ با مافیای واردات مقابله می کنیم

حجت الاسلام رئیسی هنگام بازدید از شرکت آذرآب گفت: حل مسائل شرکت آذرآب اراک برای ما مهم است.

حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور در بدو ورود به استان مرکزی با حضور در شرکت آذرآب اراک در دیداری صمیمانه با مدیران، مهندسان و کارگران این شرکت در خصوص مسائل و مشکلات بحث و تبادل نظر کرد.

حجت الاسلام رئیسی در این دیدار گفت: مسائل سهامداری و مدیریتی این شرکت قابل حل است و امروز نیز در شورای اداری با حضور مسئولان استانی و کشوری این موارد بررسی می‌شود و نتیجه آن به اطلاع همه کارگران عزیز خواهد رسید.

رئیس جمهور گفت: رونق تولید در استان مرکزی برای ما در اولویت قراردارد و بنده در اولین دقایق حضور به استان مرکزی و شهر اراک آذراب را برای بازدید انتخاب کردم چرا که حل مسائل این شرکت برای ما مهم است.

او گفت: مجتمع تولیدی آذرآب، پول ساز و اعتبارساز است اما محور اساسی مشکلات اینجا مدیریت و مالکیت است.

به گفته رئیس جمهور بانک کشاورزی ارتباط ماموریتی به اینجا ندارد و باید سهامش به یک مجموعه ای که دارای وظایف و تخصص مرتبط هست واگذار شود.

رئیسی گفت: در اسرع وقت برای حل مشکلات مدیریتی و سهامداری آذرآب تصمیم گیری خواهیم کرد.

Play Video

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

تاکید رئیس جمهور بر مقابله با مافیای واردات

حجت الاسلام رئیسی در جمع کارکنان هپکو گفت: وارداتی که موجب ایجاد مشکل برای تولید داخل شود ممنوع است.

حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور در ادامه برنامه سفر به استان مرکزی بعد از بازدید از آذرآب به شرکت هپکو رفت و در دیدار با مدیران، مهندسان و کارگران شرک هپکو ت در خصوص مسائل و مشکلات صحبت کرد.

حجت الاسلام رئیسی در این بازدید با تاکید بر مقابله با مافیای واردات گفت: وارداتی که موجب ایجاد مشکل برای تولید داخل شود ممنوع است و با آن مقابله می‌کنیم چرا که این مهم از تاکیدات رهبر معظم انقلاب است.

رئیس جمهور گفت: اجازه نمی‌دهیم محصولاتی که نمونه داخلی دارند به کشور وارد کنند.

به گفته رئیس جمهور تولید تجهیزات فنی مهندسی و صنعتی برای کشور ایجاد قدرت میکند و توسعه واحد‌های صنعتی که دارای دانش تخصصی هستند از اولویت‌های دولت سیزدهم است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + ده =