اظهارات نهاوندیان کلاهبرداری سیاسی است/ برداشتن قید محرمانگی بهانه ای برای تبرئه دولت قبل است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه اظهارات آقای نهاوندیان، کلاهبرداری سیاسی است، گفت: در تمام دنیا مسائلی وجود دارد که از نظر حکومت ها محرمانه است و هیچ گاه منتشر نمی شود چنانچه هنوز بسیاری از اسناد کودتای 28 مرداد سال 32 منتشر نشده است.

به گزارش فراهان خبر؛ «بهادی بیگی نژاد»، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با انتقاد از اظهارات محمد نهاوندیان مبنی بر اینکه «ای کاش زمانی قید محرمانگی از اتفاقات و حوادث این سال‌ها برداشته شود تا بتوانیم به جزئیاتی اشاره کنیم. آن‌وقت مردم در جریان قرار می‌گیرند و می‌دانند چه بر سر این کشور آوردند»، گفت: اصلاح طلبان هر زمان در راس قدرت بودند همواره گله مند بودند که به ما اجازه کار کردن داده نمی شود.

وی ادامه داد: سیدمحمد خاتمی در سال ۸۰ گریه کرد و گفت عده ای برای من بحران درست کردند و اجازه نمی دهند کار کنم، در جریان مجلس ششم نمایندگان به ادعای اینکه اجازه کار کردن به آنها داده نمی شود تحصن کردن و رفتارشان بهانه ای در دست ضد انقلاب شد، در دوران ریاست جمهوری حسن روحانی با وجود آنکه برجام مسئله دولت بود و تمام نظام برای انجام مذاکره همراه و پشتیبان دولت بود، باز هم دولتی ها گفتند به ما اجازه کار داده نمی شود و این سناریوی تکراری اصلاح طلبان بوده که همواره پس از انقلاب اسلامی تکرار شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه این جریان هر زمان قدرت را واگذار می کند به جای پاسخگویی نسبت به عملکرد خود فرار رو به جلو را استراتژی خود قرار می دهد تاکید کرد: این جریان هر زمان خارج از قدرت هستند دائم سیاه نمایی و تخریب مسئولان اجرایی را در دستور کار خود قرار می دهند و هدفشان سنگ اندازی در مسیر مدیریت اجرایی کشور است.

اصلاح طلبان تکمیل کننده پازل غرب!

بیگی نژاد با اشاره به اقدام اخیر میرحسین موسوی در انتشار نامه توهین به شهدای مدافع حرم و ارزشهای انقلاب اسلامی گفت: معلوم نیست چرا هر زمان غرب علیه ملت ایران نقشه ای می کشد، اصلاح طلبان تکمیل کننده پازل دشمنان ملت می شوند چنانچه در ماجرا آبان ۹۸ هم عملکرد دولت وقت، بازی در زمین دشمن بود.

این نماینده مجلس با اشاره اینکه اظهارات آقای نهاوندیان کلاه برداری سیاسی است تصریح کرد: در تمام دنیا مسائلی وجود دارد که از نظر دولت ها و حکومت ها محرمانه است و هیچ گاه منتشر نمی شود چنانچه هنوز بسیاری از اسناد کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ منتشر نشده است.

وی با اشاره به اینکه در جمهوری اسلامی ایران هم برخی مسائل برای حفظ امنیت کشور، محرمانه است که نباید منتشر شود عنوان کرد: اصلاح طلبان با طرح چنین مسائلی تلاش می کنند ضمن مسئله سازی برای افکار عمومی خود را نسبت به عملکرد ۸ سال گذشته تبرئه کنند.

بیگی نژاد خاطرنشان کرد: اصلاح طلبان باید بپذیرند که در طول دوران ریاست جمهوری حسن روحانی به کشور و ملت خسارت های بسیاری زدند، مردم را گرفتار کردند و هزینه های بسیاری را با ترک فعل های خود به کشور وارد کردند؛ اینکه بخواهند به بهانه برداشتن قید محرمانه بودن مسائل بر عملکرد خود سرپوش بگذارند تنها راهی است برای تبرئه خود از اشتباهات و کوتاهی های دوران مسئولیتشان است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 11 =