دومین اجلاسیه سرداران و ۴۰۰ شهید فراهان برگزار می شود

فرمانده سپاه فراهان با اشاره به برگزاری دومین اجلاسیه سرداران و ۴۰۰ شهید شهرستان گفت: این اجلاسیه در تاریخ هفتم مهرماه در شهر تلخاب فراهان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار نعمت الله نجفی فرمانده سپاه فراهان در گفتگو با فراهان خبر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس؛ از برگزاری ۵۰ عنوان برنامه شاخص در این ایام در شهرستان فراهان خبر داد.

فرمانده سپاه فراهان با اشاره به صلابت، ایثار و رشادت رزمندگان گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس و همچنین در سال هایی که در بند اسارت بودند؛ برگ زرینی دیگری در تاریخ ایثارگری و عظمت ایثارگران این مرز و بوم به یادگار گذاشتند.

وی با یادآوری مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: مکتب حاج قاسم از قدرتی برخوردار است که در پرتو آن مردم دنیا متحد شده و در برابر ظلم ایستادگی کردند و از مرزهای سیاسی خود دفاع خواهند کرد.

سرهنگ پاسدار نجفی با تاکید بر روایت شایسته از دفاع مقدس گفت: وظیفه ما این است که دفاع مقدس را به شایستگی روایت کنیم. امروز بیش از گذشته نیاز به وحدت و همبستگی ملی داریم و روایت یاد و خاطره شهدا مسکنی واقعی برای از بین بردن آسیب های اجتماعی است.

فرمانده سپاه فراهان با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس با شعار محوری “ما مقاوم هستیم” در راستای تحقق شعار سال، تصریح کرد: برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان فراهان از پنج شنبه ۳۱ مهر ماه آغاز می شود و تا پایان هفته ادامه دارد.

وی ادامه داد: برگزاری صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و گردان های بیت المقدس و کوثر، دیدار با خانواده های شهدا، عطرافشانی قبور مطهر شهدای شهرستان، برگزاری نشست های روشنگری با موضوعات جهاد تبیین، برگزاری نهضت کمک مومنانه، برگزاری اردوهای جهادی به خصوص حضور در روستای سیل زده آهنگران، نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس شهرستان، نمونه هایی از برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان فراهان است.

فرمانده سپاه فراهان با اشاره به برگزاری دومین اجلاسیه سرداران و ۴۰۰ شهید شهرستان گفت: این اجلاسیه در تاریخ هفتم مهرماه در شهر تلخاب فراهان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار نجفی تصریح کرد: اجرای طرح آبروی محله در کنار منازل شهدای شهرستان، حضور بسیجیان در میعادگاه نمازجمعه و سخنرانی پیش از خطبه، همایش و تجلیل از پیشکسوتان و یادگاران ۸سال دفاع مقدس، مصاحبه و گفتگو با پیشکسوتان شهرستان، افتتاح خانه محرومین و ولی نعمتان انقلاب اسلامی، برگزاری محافل انس با قرآن، یادبود مادران آسمانی، اجرای تئاتر و پرده خوانی در سطح پایگاه های بسیج از نمونه های شاخص برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان فراهان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 3 =