قدردانی سردار سلیمانی از تلاش بسیجیان

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی از تلاش شبانه روزی بسیجیان در هفته بسیج امسال تقدیر کرد.

به گزارش فراهان خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی ضمن تقدیر از تلاش بسیجیان در هفته بسیج امسال تاکید کرد: با همت و مجاهدت شما خواهران و برادران بسیجی، در روستا‌ها و شهر‌های مختلف کشور و در قالب اقشار گوناگون جامعه، هفته بسیج امسال، با شور و نشاطی بیش از پیش و با یک نگاه تحولی، مانند نگینی درخشان توانست برگ زرین دیگری را در تاریخ بسیج رقم بزند.

متن پیام سردار سلیمانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و لاتهنو و لا تحزنوا و انتم الاعلون ان کنتم مومنین

بسیجیان امام روح الله سلام

از آخرین شرفیابی و دیدار عمومی بسیجیان با نایب بر حق امام زمان (عج) به خاطر بیماری منحوس کرونا، بیش از ۳ سال گذشته بود که در هفته بسیج امسال توفیق دیدار امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) عزیز برای خیل عظیم جان بر کفان و مخلصان بسیجی میسور شد.

در ابتدا یاد و خاطره شهدای گرانقدر کشورمان و به ویژه زمرد درخشان بسیجیان انقلاب اسلامی، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و همچنین شهادت شهدای گمنام، ولی خوشنام در مبارزه با فتنه آمریکایی-صهیونیستی اخیر که جان شیرین خود را فدای اسلام کردند، تبریک عرض کنم.

با همت و مجاهدت شما خواهران و برادران بسیجی، در روستا‌ها و شهر‌های مختلف کشور و در قالب اقشار گوناگون جامعه، هفته بسیج امسال، با شور و نشاطی بیش از پیش و با یک نگاه تحولی، مانند نگینی درخشان توانست برگ زرین دیگری را در تاریخ بسیج رقم بزند.

سه راهبرد؛ جهاد امیدآفرینی، جهاد خدمت رسانی و جهاد تبیین، به عنوان پیشران حرکت بسیج در تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب اسلامی، چشم اندازی ستایش برانگیز را ترسیم نموده است.

در این دیدار نیز سخنان امام و مقتدای بسیجیان بی شک چراغ راه آینده بوده و نصایح پدرانه معظم له نیز مایه مباهات و دلگرمی همه ما می‌باشد.

اینجانب به عنوان خادم بسیجیان در سازمان بسیج مستضعفین، از تمامی اقدامات و مجاهدت‌های مخلصانه شما صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم و دست یکایک شما عزیزان را می‌بوسم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =