تشییع پیکر حاج قاسم تجلی فطر درونی ملت ایران است

سردار ابراهیم عظیم پور گفت: تشییع پیکر حاج قاسم تجلی فطر درونی ملت ایران است، همه زیر تابوت حاج قاسم از هر جناح و گروهی، باحجاب و بی حجاب اشک ریختند.

به گزارش فراهان خبر؛ سردار ابراهیم عظیم پور در یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی در فراهان گفت: حاج قاسم نزدیکترین انسان ها به انسان کامل شد وروح مقاومت را از امام راحل آموخته بود.
وی افزود: حاج قاسم علاوه بر خانواده و فرزندان خود، حواسش به بچه های لبنان و یمن بود و در نامه خود به دخترش از فرزندان یتیم می‌گوید.
عظیم پور اظهارکرد: حاج قاسم همان گونه که توجهش به پدر و مادرش بود، حواسش به جانبازان و به سیل زدگان خوزستان بود.
همرزم حاج قاسم گفت: ابهتی که خدا از حاج قاسم در دل دشمن انداخته بود، آنها را چنان وحشت‌زده کرده بود که جرات روبه‌رو شدن با او را نداشتند.
وی گفت: حاج قاسم همیشه اقامه نماز در کاخ کرملین را یکی از بهترین نمازهایش می‌دانست، حاج قاسم در کاخ کرملین که در گذشته برای نابودی دین نقشه کشیده می شد، اذان سر می دهد و همین جا خدا محبت حاج قاسم را در دل پوتین می اندازد.

عظیم پور اظهارکرد: نتیجه رفاقت های حاج قاسم با رئیس جمهور روسیه سبب می شود که برایش قرآن هدیه کند، کسب رضایت روسیه برای حمایت از سوریه توسط حاج قاسم سلیمانی تاثیر زیادی در موفقیت‌ها و پیروزی‌های محور مقاومت داشت زیرا به اجرای عملیات‌ها و نحوه آن سرعت بخشید.
همرزم حاج قاسم اظهارکرد: حاج قاسم محبوب همه بود و ایشان رسالت خود را در دعوت به امربه به معروف با محبت عملی می کرد.
وی با اشاره به الگو گیری از حاج قاسم در دعوت به امربه معروف گفت: مشکل حجاب را باید مردم با محبت حل کنند. ادبیات در امربه معروف مهم است.
عظیم پور بیان کرد: رهبری بر تذکر لسانی تاکید می کند و اگر هم تذکر را انجام می دهیم برای خدا باشد.
سخنران مراسم در خطاب به خواهران گفت:در بحث حجاب سنگ تمام بگذارید و منتظر نباشید که نظام فرد بی حجاب را دستگیر کند و خودتان مشکل را حل کنید.
همرزم حاج قاسم با اشاره به اینکه در اطاعت از آقا بسیار معتقد و وفادار بود، افزود: حاج قاسم همزمان عاشق امامش بود و رهبری هم عاشق ایشان بود، حاج قاسم با تمام وجود سرباز ولایت شد و کسی که خالصانه خدمت کند خدا محبتش را در دل مردم قرار می دهد و در تشییع پیکرش ۲۳ میلیون نفر حضور داشتند.
عظیم پور افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز و محبوب دلها شد زیرا همواره خود را سرباز اسلام ، ولایت و رهبری می دانست.

وی افزود: تشییع پیکر حاج قاسم تجلی فطر درونی ملت ایران است، همه زیر تابوت حاج قاسم از هر جناح و گروهی، باحجاب و بی حجاب اشک ریختند.
همرزم حاج قاسم اظهارکرد: حاج قاسم در یک کلام انقلابی بود و دغدغه مند مردم مستضعف و دردمند بود، ساده زیستی در زندگی خودش موج می زد و زندگی او تجلی ارزش های اسلام و انقلاب بود و مسئولان باید در این موضوع از حاج قاسم الگو بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =