دشمن با تفرقه افکنی در ایران، به دنبال سوریه‌سازی کشور است

سردار سلامی گفت: دشمن به عراق، سوریه، افغانستان و یمن هرکجا پاگذاشته شهرها را ویرانه کرده‌ ‌و با ایجاد تفرقه قصد دارد ایران هم به چنین سرنوشتی دچار کند.

به گزارش فراهان خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا؛ سردار حسین سلامی روز سه شنبه در مراسم آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه ملنطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه که در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان با حضور سران طوایف، معتمدین، علمای شیعه و سنی، خانواده معزز شهدا، مسوولان استانی برگزار شد، اظهارداشت: سیستان و بلوچستان یکی از پهناورترین قطعات سرزمین اسلامی ایران است، یک قطعه درخشان، سرزمین آب و آفتاب، البته آنچه به این دیار فضیلت می بخشد مردمان این سرزمین هستند.

وی بیان کرد: مردمانی که ما آنها را با زیباترین جلوه‌های مهربانی می‌شناسیم؛ صفای باطن و صداقت در وعده و کلام، غیرت و مرزداری از جمله سجایای مردم این منطقه است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه به تاکید رهبر معظم انقلاب بهترین فرماندهان و زبده ترین مردان خود را که عمیق‌ترین عواطف و احساسات و از قدرت مدیریت و فرماندهی بالایی برخوردارند و حس مردمداری بیشتری دارند را برای این منطقه در نظر گرفته است.

سردار سلامی اظهارداشت: روزگاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این منطقه خدمت می‌کرد که نه تنها اهل زمین بلکه اهل آسمان او را می‌شناسند.

سردار سلامی تصریح کرد: اگر دشمن احساس کند می‌تواند با افشاندن بذر تفرقه آتش درگیری‌های خونین را در ایران فراهم کند در خطای کامل محاسباتی است و قطعا با آگاهی مردم ما شکست خواهد خورد همچنان که تا کنون شکست خورده‌اند.

وی با بیان اینکه سردار شهید نورعلی شوشتری یک فرمانده تمام‌عیار بود، تصریح کرد: ‌سردار کرمی هم تا امروز امنیت را برقرار کرد و از امروز به جایگاهی جدید می‌رود تا با اراده‌ای راسخ برای مردم این سرزمین فداکارانه خدمت کند و برادران عزیز ما همه در تلاش هستند که امنیت برای این مردم برقرار شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: توجه داشته باشید دشمن به عراق، سوریه، افغانستان و یمن هرکجا پاگذاشته شهرها را ویرانه کرده‌ ‌و با ایجاد تفرقه قصد دارد ایران هم به چنین سرنوشتی دچار کند؛ ‌آتشی که به جان مسلمانان در یمن و سوریه افتاد ارمغان دشمن است و آنها می‌خواهند اینجا هم آتش و ویرانی باشد.

در این مراسم، سردار سلامی فرمانده کل سپاه از زحمات سردار محمد کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی جنوب شرق کشور تقدیر و طی حکمی سردار حسن مرتضوی را به فرماندهی این قرارگاه منصوب کرد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سیزده =