هدف گذاری مسئولان در راستای تحقق شعار سال باشد

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: باید هدف‌گذاری و سیاست‌گذاری مسئولان در راستای تحقق شعار سال که مقام معظم رهبری هر ساله اعلام می کنند، باشد و در راستای تحقق شعار رهبری تلاش کنند.

ولی الله بیاتی، نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به شعار سال گفت: شعاری که رهبری در ابتدای هرسال اعلام کند تنها شعار نیست بلکه فرمانی از سوی رهبری است.

وی افزود: باید هدف‌گذاری و سیاست‌گذاری مسئولان در راستای تحقق شعار سال که مقام معظم رهبری هر ساله اعلام می کنند، باشد و در راستای تحقق شعار رهبری تلاش کنند.

بیاتی اظهارکرد: مطالبات رهبری باید در راس امور قرارگیرد، با توجه به شرایط امروز جامعه مهار تورم از ضروریات است.

نماینده تفرش تفرش، آشتیان و فراهان بیان کرد: مردم باید این نمود شعار رهبری را در زندگی خود لمس کنند، حتی رهبری در مورد مذاکرات هم به این نکته توجه داشتند و همواره تاکید می کردند که آثار تحقق برجام باید در سفره مردم نمایان باشد.

وی گفت: بخشی از مشکلات کنونی جامعه مربوط به بلاتکلیفی مدیران ناکارآمد است، متاسفانه بسیاری از مدیران ناکارآمد پاسخگوی مردم نیستند، مدیران انقلابی، مردمی و کارآمد باید جایگزین مدیران خنثی، بی خاصیت و ناکارآمد کنند تا بیش از این مردم از ضعف مدیریتی صدمه و آسیب نبینند.

بیاتی با اشاره به وضعیت اقتصادی اظهارکرد: اقتصاد مقاومتی باید الگو باشد، تولید پول کار اشتباهی است و دولت باید مولد سازی و با تکیه به ظرفیت و توان داخلی، ارزش افزوده و مهار تورم کشور را اداره کند.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: اقدام دولت در روابط با کشورهای مختلف در جهت رشد تجارت خارجی بیشتر و جذب سرمایه گذار بستر رونق اقتصادی در کشور فراهم کرده و تاثیر تحریم ها را بی اثر کرده است.

وی افزود: در سطح شهرستان هم باید یه قرارگاهی تشکیل شود و براب جذب سرمایه گذار، رفع موانع تولید، رشد تولید اقدام و در شهرستان در مسیر پیشرفت و توسعه قرار بگیرد که لازمه آن، حرکت جهادی از سوی مسئولان و مردم برای تحقق شعار سال است. 

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =