نظارت بر اصناف فراهان در ماه مبارک رمضان/ ۸ پرونده تخلف صنفی تشکیل شد

رئیس اتاق اصناف فراهان گفت: در گشت های مشترک بازرسی از واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان 8 پرونده متخلف صنفی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور جهت اعمال قانون تنظیم شد.

خسروانی، رئیس اتاق اصناف فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: در ایام ماه مبارک رمضان گشت مشترک بازرسی با تیم بازرسین شبکه بهداشت، اتاق اصناف و قاضی محترم تعزیرات شهرستان از واحد های صنفی خوارو بار و عاملین توزیع کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار و همچنین واحد های صنفی میوه و تره بار در حال انجام است و در صورت مشاهده تخلف ضمن تشکیل پرونده متخلفان در سریع‌ترین زمان ممکن به مراجع ذیربط معرفی خواهند شد.

وی افزود: نظارت و پایش کالاهای اساسی و تنظیم بازار جزو اولویت‌های گشت‌های اتاق اصناف و گشت‌های مشترک در ماه مبارک رمضان است تا شاهد اجرای هرچه مناسبت تر طرح ضیافت در ایام ماه مبارک رمضان در شهرستان فردیس باشیم.

خسروانی اظهار کرد: در این طرح متخلفان شناسایی می شوند و برخورد جدی با آنها صورت خواهد گرفت و ضمن رسیدگی به پرونده متخلفان، دستور پلمب و نصب پارچه تخلف برای برخی واحدهای صنفی انجام خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح ۸ پرونده متخلف صنفی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور جهت اعمال قانون تنظیم شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + ده =