افتتاح پروژه کانال آب کشاورزی در روستای زنگارک فراهان/سالانه ۳۰ واحد مسکونی ولی نعمتان انقلاب فراهان بازسازی و نوسازی می شود

مسئول بسیج سازندگی شهرستان فراهان گفت: گروه جهادی بسیج سازندگی فراهان در سه سال اخیر، مسکن ولی نعمتان انقلاب اسلامی را در دستورکار قرار داده اند و سالیانه در این شهرستان بیش از ۳۰ واحد مسکونی بازسازی و نوسازی انجام داده اند.

همزمان با آغازین روز از هفته بسیج سازندگی با حضور مسئولان شهرستان فراهان یک واحد مسکونی ولی نعمتان انقلاب در روستای مخلص‌آباد فراهان و پروژه کانال کشی آب کشاورزی روستای زنگارک افتتاح شد.

احمدرضا نوروزی، مسئول بسیج سازندگی شهرستان فراهان در حاشیه این افتتاحیه سرمایه مهم بسیج را توکل برخدا، اعتماد به نصرت الهی، مردم‌داری و مردم باوری دانست و گفت: بسیج در همه مقاطع انقلاب اسلامی الگوهای موفق ارائه داده است.

وی با بیان اینکه بسیج‌ در حل مشکلات و خدمت صادقانه به مردم همواره پیشگام بوده که یکی از مصادیق آن مسکن محرومین است، افزود: گروه جهادی بسیج سازندگی فراهان در سه سال اخیر، مسکن ولی نعمتان انقلاب اسلامی را در دستورکار قرار داده و سالیانه در این شهرستان بیش از ۳۰ واحد مسکونی را نوسازی و بازسازی کرده است.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان فراهان اظهارکرد: همزمان با آغاز هفته بسیج سازندگی در فراهان واحدی به متراژ ۶۰ مترمربع در روستای “مخلص‌آباد” با پشتیبانی تسهیلات ارزان قیمت قرض‌الحسنه و بلاعوض بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همت گروه‌های جهادی بسیج احداث و به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی افتتاح و تحویل خانواده شد.

وی با اشاره به بهره برداری از پروژه کانال کشی آب کشاورزی فراهان گفت: یک پروژه کانال کشی آب کشاورزی روستای زنگارک به طول ۵۰۰ متر با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان با مشارکت سازمان بسیج سازندگی فراهان و با همت کشاورزان در سال ۱۴۰۱ عملیاتی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 6 =