بهره‌برداری از ۷ کیلومتر روکش آسفالت در جاده‌های شهرستان فراهان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از اتمام اجرای ۷ کیلومتر روکش آسفالت در محور «مجدآباد کهنه - واشقان - قرمزچشمه» در شهرستان فراهان خبر داد.

به گزارش فراهان خبر؛ مهرداد جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با اشاره به تلاش بی وقفه راهداران در ارائه خدمات جاده‌ای بمنظور تسهیل در سفرهای برون شهری و پیگیری مطالبات مردمی گفت:۷  کیلومتر اجرای روکش آسفالت در جاده‌های شهرستان فراهان در کمتر از ۱۵ روز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: اجرای روکش آسفالت در محور «مجدآباد کهنه – واشقان – قرمزچشمه» بطول هفت کیلومتر با اعتباری افزون بر ۱۱۰ میلیارد ریال اتمام و اکنون مورد بهره‌برداری کاربران جاده‌ای قرار گرفته است که امیدواریم موجب رضایت مردم  شهرستان فراهان واقع شده باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی خاطرنشان کرد: اقدامات قابل توجهی در محور یاد شده توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان فراهان در قالب اجرای طرح راهداری محوری نیز به‌ عمل آمده است که از آن جمله می‌توان به اصلاح شیب شیروانی، رفع نقاط پرتگاهی و نصب انواع تابلوهای ایمنی در طول مسیر اشاره کرد.

به گفته جهانی با گذشت بازه زمانی مناسب پس از اجرای آسفالت، عملیات خط کشی محور نیز بزودی انجام خواهد شد تا تردد کنندگان از این محور از مسیری ایمن عبور کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به دمای مناسب و شرایط مساعد جوی برای اجرای طرح های راهداری و ساخت راه‌های فرعی و روستایی امروزه شاهد فعالیت کارگاه‌های مختلف جاده‌ای در سراسر استان هستیم که نتیجه تلاش کارکنان مجموعه جهادگر این اداره کل و هم‌افزایی فرمانداران سطح استان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، سازمان بسیج سازندگی و پیمانکاران بخش خصوصی است که امیدواریم با پیگیری‌های مستمر و تداوم این همکاری‌ها بتوانیم روز به روز شاهد ارتقای کیفیت راه‌های استان باشیم.

پایان پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =