مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) در فراهان

مراسم بزرگداشت ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در امامزاده ذلف آباد فراهان با حضور عاشقان روح الله برگزار شد.

به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با سی و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی امام راحل؛ مراسم بزرگداشت ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در امامزاده ذلف آباد فراهان با حضور عاشقان روح الله برگزار شد.

حجت‌الاسلام یعقوبی، امام جمعه فراهان در این مراسم با اشاره به شخصیت ویژه امام (ره) گفت: بُعد عرفانی و مشرب سیر و سلوکی حضرت امام خمینی(ره) یکی از ابعاد شخصیت جامع و کامل ایشان است که زندگی سراس با برکت او را در برگرفته است.

وی افزود: حضرت امام(ره) با سرمایه معنوی، ایمانی و عرفانی علمی و عملی و دست مایه غنی اسلامی و ویژگی های بی مانند شخصیتی خود توانست نفوس و قلوب میلیون ها انسان حق جو را به تسخیر درآورد.

یعقوبی اظهارکرد: امام خمینی (ره) شخصیتی بی‌نظیر در همه ابعاد مختلف سیاسی، دینی اجتماعی بود و ضروری است ویژگی‌های رفتاری و اخلاقی ایشان مطالعه و برای مردم تبیین شود.

وی گفت: امام خمینی (ره) دارای شخصیتی متمایز در رفتار و کردار و یک الگوی کامل برای مسئولان در نظام اسلامی است.

یعقوبی خاطرنشان کرد: باید زندگی این شخصیت بزرگ جهان اسلام مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و به عنوان الگو و سرمشقی برای تمام مردم و مسئولان قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =