فرهنگ بسیج زمینه ساز تشکیل تمدن نوین اسلامی است/ خدمت داوطلبانه و جهادی بین جوانان نهادینه شده

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج و فرهنگ بسیجی که به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفته و امروز به درختی تنومند تبدیل شده قطعا زمینه یک تمدن نوین اسلامی خواهد بود.

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در آیین تحویل واحدهای مسکونی سیل زده روستای آهنگران اظهار داشت: در آستانه عید سعید غدیر خم و به همت مسئولین جهادی و تلاش‌گر استان مرکزی و گروه‌های جهادی استان امروز شاهد تحویل چند پروژه از واحدهای مسکونی در استان هستیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: سیل سال گذشته در روستای آهنگران آسیب‌های فراوانی به واحدهای مسکونی مردم وارد کرد که مسئولین تلاشگر استان از همان ابتدا کار احداث و بازسازی واحدهای آسیب دیده را در دستور کار گذاشتند که جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: امروز شاهد هستیم منازل به بهترین شکل و کیفیت ممکن ساخته شدند و به برکت عید سعید غدیر و آستانه این عید بزرگ تحویل خانواده‌ها می‌شوند.

سردار سلیمانی اضافه کرد: همچنین اقداماتی چون کمک‌های مومنانه، تامین وسایل زندگی و سایر اقدامات حمایتی دیگر به همت مسئولین و گروه‌های جهادی انجام شده که جای تقدیر دارد.

وی بیان کرد: همچنین اقدامات مهم دیگری جهت مسائل عمومی و کلان روستا و منطقه از جمله بازسازی قنوات انجام شده و این اقدامات شایسته تقدیر و تحسین است و به سهم خودمان از همه عوامل از جمله مسئولین استان، بسیجیان و جهادگران تشکر و قدردانی می‌کنیم.

 رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور  تأکید کرد: بسیج و فرهنگ بسیجی که به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفته و امروز به درختی تنومند تبدیل شده قطعا زمینه یک تمدن نوین اسلامی خواهد بود و بسیج یک گفتمان بی نظیر است.

وی خاطر نشان کرد: رویکرد جهاد خدمت توسط جهادگران و بسیجیان شتابنده در حال اجرا است و به برکت نقش آفرینی بسیجیان و جهادگران امروز خدمت داوطلبانه و جهادی بین جوانان و نوجوانان نهادینه شده و دامنه خدمت رسانی در بسیج بسیار وسیع و گسترده است.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =