همه دستگاه‌ها بی‌وقفه در خدمت برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین باشند

استاندار مرکزی گفت: دستگاه‌های اجرایی باید از الان تا پایان مراسم اربعین بدون تعطیلی و توقف تمام توان خود را بگذارند که این کار با حداکثر رضایت‌مندی انجام شود.

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در نشست ستاد اربعین استان مرکزی گفت: موکب داران بخش عمده‌ای از یک جریان عمیق و چندوجهی را مدیریت می‌کنند و تجارب بسیار ارزشمندی دارند که دستگاه‌های دولتی حتما باید به آن توجه داشته باشند.

مخلص الائمه اظهار کرد: راهپیمایی اربعین یک مراسم معنوی است و حتما به پیوست و محتوای فرهنگی نیاز دارد.

وی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی باید از الان تا پایان مراسم اربعین بدون تعطیلی و توقف تمام توان خود را بگذارند که این کار با حداکثر رضایت‌مندی انجام شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: اولویت اول سلامت و امنیت زائرین است و باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.

بهنام نظری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی گفت: جمهوری اسلامی ایران مفتخر است که برگزاری عزاداری سیدالشهدا پرچمدار بوده و محور و رکن راهپیمایی اربعین حسینی که امروز به آوردگاه جهان تشییع تبدیل شده ایران اسلامی است.

نظری اظهار کرد: استان مرکزی بعنوان یکی از استان‌های معین استان ایلام در سنوات گذشته افتخارآفرینی کرده و این را مدیون موکب داران هستیم.

مسئول کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات و عالیات گفت: موکب داران استان پرافتخار مرکزی هم در کربلا و نجف و هم در مرز منشأ خیر و برکت بوده‌اند و امسال هم یکی از استان‌های پیش قراول استان مرکزی است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =