سالگرد تأسیس گروهک منافقین؛ رفتارهای ممنوعه برای اعضا و آزاد برای سران سازمان!

تعدادی از سران گروهک منافقین که خارج از آلبانی زندگی می‌کنند، در روزهای گذشته ۵۹مین سالگرد تأسیس این سازمان را در شرایطی جشن گرفتند که نوع پوشش و رفتارهای سران این گروهک خلاف ضوابطی است سه دهه بر اعضای خود تحمیل می‌کنند.

به گزارش فراهان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم، تعدادی از سران گروهک منافقین که خارج از آلبانی زندگی می‌کنند، در روزهای گذشته ۵۹مین سالگرد تأسیس این سازمان را جشن گرفتند.

بیشتر بخوانید

رقص و شادی آنها دقیقاً در روزهایی است که بمناسبت اغتشاشات سال گذشته در حال فراخوان دادن برای ایجاد آشوب در شهرهای داخل کشور بودند اما نکته جالب‌تر که در کلیپ‌های بیرون آمده از این مراسم به چشم می‌خورد، ممنوع نبودن همه آن چیزهایی است که بیش از سه دهه بر اعضای این تشکیلات در داخل کمپ‌های عراق و آلبانی تحمیل شده است.

داشتن پوشش واحد و لباس فرم برای زنان و مردان و ممانعت از هرنوع اختلاط و حتی ارتباط مشروع بین اعضا و نداشتن حق دیدار با خانواده‌هایشان، از جمله ضوابط حاکم بر این گروهک تروریستی است که تاکنون نیز بر این تشکیلات حکم‌فرماست و در صورت مشاهده رفتارهای خلاف چارچوب با تنبیه‌های ناگواری روبه‌رو خواهند شد اما همین مقررات گویا برای اعضای ارشد این گروهک تروریستی و نیروهای خارج کشور لازم‌الاتباع نیست و مصداق بارز صفت نفاق است!

سازمان مجاهدین (منافقین) ,

تصاویری از جشن سالگرد تأسیس سازمان منافقین

به گزارش تسنیم، سازمان مجاهدین خلق که در میان مردم ایران با نام گروهک تروریستی منافقین آشناست، از ۳۰ خرداد سال ۶۰ بصورت رسمی وارد فاز مسلحانه علیه ملت ایران شد.

در کارنامه این گروهک تروریستی بالغ بر ۱۲ هزار ترور ثبت شده؛ از شخصیت‌های انقلاب تا مردم عادی، تنها به جرم همراهی نکردن با این گروه به شهادت رسیده‌اند. فجایعی همچون انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی، انفجار دفتر نخست‌وزیری و ترور شهید «صیاد شیرازی» به دست آنها اتفاق افتاد.

این سازمان همچنین از سال ۶۴ با حضور در خاک عراق و دیدار «مسعود رجوی» با «صدام»، بصورت رسمی با رژیم بعث علیه ملت ایران در جنگ تحمیلی مشارکت کردند. 

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 7 =