افتتاح خانه بهداشت روستاهای عزیزآباد و برزآباد فراهان/ دولت سیزدهم نهضت احداث و نوسازی خانه‌های بهداشت را دنبال می‌کند

همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس، با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین در شهرستان فراهان، خانه بهداشت روستاهای عزیزآباد و برزآباد بهره‌برداری شد.

به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس، با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین در شهرستان فراهان، خانه بهداشت روستاهای عزیزآباد و برزآباد بهره‌برداری شد.

استاندار:
مخلص الائمه، استاندار مرکزی در حاشیه افتتاح در گفتگو با فراهان خبر گفت: نهضت احداث خانه‌های بهداشت و بازسازی با سرعت خیلی خوبی در دولت سیزدهم آغاز شده و با قدرت ادامه دارد و خانه‌های بهداشتی که بعضاً فرسوده بودند هم نوسازی می‌شوند.

وی افزود: خانه بهداشت روستاهای عزیزآباد و برزآباد هر کدام با صرف اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان ظرف ۶ ماه احداث شده است و امروز تقدیم مردم شریف منطقه شد.

مخلص الئمه اظهارکرد: در حال حاضر بالغ بر ۱۶۸ پروژه در حوزه سلامت استان مرکزی فعال است و تعدادی پروژه بهداشت و سلامت نیز در حوزه تأمین اجتماعی در دست اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: نهضت گسترده‌ای را برای احداث زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی دنبال می‌کنیم چراکه شرایط استان اقتضا دارد که باید عقب افتادگی‌ها در حوزه زیرساخت را با سرعت ترمیم کنیم تا مردم دسترسی عادلانه‌ای به خدمات بهداشتی و درمانی داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =