وحدت توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

نماینده سابق مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در اغتشاشات اخیر دشمن با حربه تجزیه ایران و ایجاد تفرقه به خصوص در استان‌های اقلیت‌‌نشین، اهداف خود را پیش گرفت که با بصیرت، انسجام وحدت ملی دشمن ناکام ماند.

محمد حسینی؛ نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: اقدامات امام راحل همه بر پایه اخلاق، وحدت، مودت و شایسته سالاری که در راستای گسترش و ترویج اسلام ناب محمدی بود.

وی با اشاره به نامگذاری هفته وحدت، افزود: امروز نشانه‌های این نامگذاری و آثار ارزنده اون رو لمس می‌کنیم، وحدت امروز دنیای اسلام را به یکدیگر متصل کرده و در اقصی نقاط دنیا تمام مسلمانان اعم از شیعه و سنی گرد هم می‌آیند.

حسینی با اشاره به جایگاه اهل سنت در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: تجلی هفته وحدت فقط در مباحث فرهنگی نبوده، بلکه حقوق اقوام و طبقات اجتماعی و گروه‌های مختلف سیاسی و مذهبی رعایت شده و امروز ما شاهد هستیم که تمام اقلیت‌های ما در مجلس شورای اسلامی بر اساس قانون اساسی، نماینده مستقل دارند و این نشان از بلوغ نظام جمهوری اسلامی است.

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی در مباحث قومیتی به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف بین ادیان اسلامی بوده است و با ایجاد گروهک‌ها و احزابی که نشئت گرفته از تفکرات ایجاد تفرقه بین مسلمانان از طرف دشمن طراحی شده، می‌خواهد در روند انقلاب اسلامی خلاء ایجاد کند.

حسینی اظهارکرد: در اغتشاشات اخیر هم دشمن با حربه تفرقه در اهل سنت به خصوص در استان‌هایی مثل سیستان و بلوچستان، کردستان و کرمانشاه و تجزیه ایران، اهداف خود را پیش گرفت که با بصیرت، انسجام و وحدت ملی دشمن ناکام ماند.

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی دیگری از مسائلی که قابل طرح هست و نشان از یاس و ناامیدی دشمن در این زمینه است این که دولت در همه برنامه‌ها در طی این ۴۰ سال نسبت به ایجاد زیرساخت‌ها در تمام کشور بدون نگاه قومیتی و حزبی اقدام کرده است.


حسینی اظهارکرد: این‌ نگاه به ادیان در نظام، خود نشان از بلوغ نظام اسلامی برای رعایت عدالت و انصاف در بین تمام اقشار مردم به خصوص در بین مسلمانان است.

نماینده سابق تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع دیگری که امروز دشمن از آن وحشت دارد و تمام این چالش‌ها و ایجاد اغتشاشات که دشمن طراحی می‌کند از انسجام کل مسلمانان دنیا است.

وی خاطرنشان کرد: انسجام مسلمانان در تمام دنیا می‌تواند به یک قدرت بلامنازعه، برای رسیدن به یک حکومت الهی زیر پرچم امام زمان(عج) باشد و بزودی عدل و برادری هم دنیا را فراخواهد گرفت و پرچم اسلام در جهان به اهتزار درخواهد آمد.


انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =