کشتار زنان و کودکان؛ حربه‌ای برای تامین امنیت رژیم پوشالی صهیونیستی

رژیم صهیونیستی برای تامین امنیت خود اقدام به کشتار غیرنظامیان به ویژه زنان و کودکان فلسطینی می‌کند.

به گزارش فراهان خبر؛ سران رژیم اشغالگر قدس پس از ضربه شست‌هایی که از فلسطینیان در عملیات طوفان الاقصی خوردند بار دیگر تجاوزات خود به شهر‌های فلسطین را از سر گرفتند و اقدام به کشتار مردم بی‌دفاع کردند.

تا زمان انتشار این گزارش، وزارت بهداشت غزه اعلام کرده است تاکنون بر اثر حمله‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی، ۶۸۷ نفر از جمله ۱۴۰ کودک و ۱۰۵ زن به شهادت رسیده و ۳۷۲۶ نفر نیز مجروح شده‌اند.

آمار کشته‌شدگان و مجروحان فلسطینی در حال افزایش است و صهیونیست‌ها با سفاکی تمام دست به کشتار فلسطینیان به‌ویژه زنان و کودکان می‌زنند تا بتوانند برای رژیم پوشالی خود بازدارندگی ایجاد کنند و جبهه مقاومت فلسطین را از ادامه عملیات طوفان الاقصی منصرف کنند.

وزارت بهداشت فلسطین هدف قرار دادن کادر درمانی و امدادی از طرف رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم و اعلام کرد در پی این حملات تاکنون سه امدادگر به شهادت رسیده و سه نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

وزارت بهداشت فلسطین همچنین اعلام کرده است که جنگنده‌های رژیم اشغالگر قدس، بیمارستان «الاندونیسی» و درمانگاه «ناصر الطبی» و همچنین پنج آمبولانس را هدف قرار داده‌اند.

«خاخام حاییم مارکوویتز» در یادداشتی در پایگاه اطلاع رسانی شبکه ۷ تلویزیون رژیم صهیونیستی در حکمی خلاف حقوق بشر اعلام کرده است برای شکست دادن دشمنان هیچ رحم و رافتی وجود ندارد. همه چیز مباح، همه چیز آزاد و هر اقدامی اخلاقی است. 

حاییم مارکوویتز

 ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرده که به ۸۰۰ هدف در نوار غزه حمله کرده است در حالی که بر اساس اطلاعات منابع بیمارستانی در غزه اکثر ۴۳۶ شهید این حملات در غزه زن و کودک هستند.

آنچه مسلم است صهیونیست‌ها طبق معمول از هیچ‌گونه جنایتی صرف‌نظر نمی‌کنند چراکه این رژیم از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ بیش از ۶۷۰۰ کودک فلسطینی را به شهادت رسانده و یا مجروح کرده‌ است، اما نکته حائز اهمیت سکوت سردمداران حقوق بشر است که همواره در برابر کشتار فلسطینیان سکوت می‌کنند. 

شهریار حیدری، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره کشتار مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی گفت: بنای رژیم صهیونیستی بر اساس رعب و وحشت با هدف بازدارنگی است.

حیدری

وی اظهار کرد: سال‌هاست که ملت مظلوم فلسطین مورد هدف موشک‌ها و دیگر سلاح‌های پیشرفته‌ای قرار می‌گیرند که غربی‌ها در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داده‌اند. رژیم صهیونیستی به مراتب از سلاح‌های غیرمتعارف علیه مردم فلسطین استفاده کرده که این خاک مقدس متعلق به آنان است.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس بیان کرد: فلسطینیان در جریان عملیات طوفان الاقصی تلفات بسیار سنگین و تاریخی به رژیم صهیونیستی وارد کردند به همین دلیل ترس در کابینه این رژیم مشخص است و به دلیل اینکه یک فشار روانی بر روی صهیونیست‌ها ناشی از شکست مقابل جبهه مقاومت فلسطین ایجاد شده، مردم بی‌گناه فلسطین را هدف قرار می‌دهند که این امر کار بسیار زشتی است که از لحاظ حقوق بشر محکوم است.

وی ادامه داد: نگرانی ما از جامعه حقوق بشر است که چرا فقط ادعای دفاع از حقوق بشر دارند، چون کشتار زنان و کودکان فلسطینی مصداق بارز ظلم به بشر و نقض حقوق بشر است که توسط رژیم اشغالگر قدس صورت می‌گیرد و مردم فلسطین مصداق بارز مظلومیت هستند. دستگاه دیپلماسی ایران باید فعالانه تلاش کند و تمام دنیا اقدامات رژیم صهیونیستی را محکوم کنند، چون جبهه مقاومت فلسطین از مردم و سرزمینی که متلعق به جهان اسلام است، دفاع می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: فلسطین به نمایندگی از جهان اسلام در مقابل رژیم صهیونسیتی قرار گرفته و آن‌ها که آزادمرد، مسلمان و معتقد به حمایت از مظلوم هستند باید حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین در برابر پدیده زشت و نامبارک رژیم صهیونیستی که کره زمین را آلوده کرده، نشان دهند.

اسرائیلی‌ها که هم اکنون مثل موش در پناهگاه‌های خود در زیرزمین به سر می‌برند تاکنون هزار نفرشان در عملیات طوفان الاقصی به هلاکت رسیدند و به نظر می‌رسد پناهگاه‌های زیرزمینی هم دیگر برایشان امن نیست.

عملیات طوفان الاقصی در شرایطی انجام می‌شود که در سالگرد غزوه بنی‌نضیر در زمان پیامبر گرامی اسلام (ص) با یهودیان پیمان‌شکن و بیرون راندن آنها از مدینه قرار داریم.

گزارش: محمد امیرحسینی

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =