افتتاح نمایشگاه اسوه در فراهان

نمایشگاه اُسوه شامل غرفه‌هایی از دستاوردهای بسیجیان فراهان با حضور مسئولان شهرستان برپاشد.

به گزارش فراهان خبر؛ نمایشگاه اُسوه شامل غرفه‌هایی از دستاورد‌های بسیجیان فراهان با حضور مسئولان شهرستان در شهر فرمهین برپاشد.

نعمت الله نجفی در آیین افتتاح جشنواره شهرستانی اُسوه در فراهان با اشاره به فعالیت‌های مستمر بسیج در عرصه‌های مختلف گفت: بسیج در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، محرومیت‌زدایی و بسیج سازندگی، فضای مجازی، علمی و پژوهشی دفاعی و امنیتی فعالیت مستمر دارد و بسیج نقش بسیار مهمی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای اجرایی کردن جهاد تببین دارد.
وی افزود: یکی از برنامه‌های مهم در بسیج، برگزاری جشنواره اُسوه به منظور ایجاد فضای رقابتی بین پایگاه‌های بسیج و ایجاد شور و اشتیاق در بین بسیجیان برای خدمت بیشتر به مردم و تبیین ارزش‌های اسلامی است.
نجفی هدف از برگزاری نمایشگاه طرح اُسوه را‌ شناساندن فعالیت‌ها و توانمندی‌های بسیجیان شهرستان فراهان در عرصه‌های مختلف بیان کرد و اظهارکرد: معرفی الگو‌های موفق به سایر بسیجیان مهم‌ترین هدف جشنواره اُسوه است و همچنین استفاده از تجربیات گذشته برای جوانان و نوجوانان در سطح بسیج و آشنایی با نقاط قوت در اقدامات بسیج، از رویکرد‌های جشنواره اُسوه است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در ادامه به برگزاری سلسله جشن‌های استکبار ستیزی همزمان با این جشنواره در شهرستان اشاره کرد و گفت: برای پاسخ‌گویی به شبهات نوجوانان دانش‌آموز سلسله جشن‌های استکبار ستیزی در نظر گرفته شده که هر روز با حضور کارشناسان در این مکان برگزار می‌شود.
وی گفت: با عملیات طوفان الاقصی شکست تاریخی و اطلاعاتی برای اسرائیل رقم خورد و در این ۱۴ ساعت ۲۵۰ نفر از فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی را به اسارت درآوردند و بیش از ۳۰۰۰ نفر کشته و زخمی شدند.
نجفی خاطرنشان کرد: اکنون بیش از یک میلیون نفر آماده مهاجرت از سرزمین‌های اشغالی شده‌اند،همان طور که خداوند در قرآن بیان فرمودند؛ «رعب و وحشت در دل ظالمان قرار داده شده است». اسرائیل جرات حمله زمینی به غزه را ندارد و اگر بخواهد حملاتی انجام دهد به همان باتلاقی که برای آمریکا در عراق و افعانستان رقم خورد برای اسرائیل هم رقم خواهد خورد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =