راهپیمایی ۱۳ آبان در ۳ نقطه از شهرستان فراهان برگزار می‌شود

فرماندار فراهان از برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در سه نقطه این شهرستان خبر داد و گفت: این راهپیمایی در شهر‌های فرمهین، خنجین و تلخاب با حضور پرشور دانش‌آموزان و مردم ولایتمدار برگزار می‌شود.

ابوالقاسم آقازیارتی در گفتگو با فراهان خبر گفت: ۱۳ آبان سالروز  تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه، شهادت حدود ۵۷ نفر در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی به همت دانشجویان در سال ۱۳۵۹ است.

وی افزود: راهپیمایی ۱۳آبان امسال با شعار «نظم نوین جهانی با نسل آرمانی» که از اهداف امام خمینی (ره) بود، برگزار می‌شود.

آقازیارتی با اشاره به برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در فراهان اظهارکرد: جلسات برنامه‌ریزی و هماهنگی برای راهپیمایی روز دانش‌آموز در شهرستان فراهان انجام شده است.

فرماندار فراهان گفت: راهپیمایی ۱۳آبان ۱۴۰۲ در شهر فرمهین ساعت ۱۰ صبح از گلزار شهدای گمنام به سمت میدان اصلی شهر برگزار می‌شود و مراسم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سوری، امام جمعه فراهان پایان خواهد یافت.

وی افزود: برنامه‌های مختلفی از جمله اجرای سرود، برگزاری مسابقه «آدمک استکبارتیزی» به مناسبت یوم الله ۱۳آبان برگزار خواهد شد.

آقازیارتی با اهمبت شرکت در راهپیمایی روز ۱۳ آبان گفت: با توجه به جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در غزه مطمئناً امسال شاهد حضور پرشورتر مردم در این راهپیمایی خواهیم بود و مردم فراهان ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، تنفر خود را از استکبارجهانی و اسرائیل غاصب نشان می‌دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پانزده =