رسانه‌ها زمینه ساز مشارکت حداکثری در انتخابات

فرماندار فراهان گفت: وظیفه ما فراهم کردن زمینه برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است و انتظار داریم رسانه‌ها به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب اصلح کمک کنند.

به گزارش فراهان خبر؛ جلسه با اصحاب رسانه و روابط عمومی ادارات و فعالان کانال‌های خبری شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

ابوالقاسم آقازیارتی در این جلسه با توجه به اهمیت فضای مجازی در انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی گفت: اطمینان از صحت خبر و موثق و قابل اعتماد بودن منبع خبر بسیار مهم و نکته اصلی در اعتبار بخشی به رسانه‌های خبری است.

وی با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو گفت: ورود زودهنگام مقام معظم رهبری به موضوع انتخابات در ابتدای سال، مؤید این مسأله است.


آقازیارتی اظهارکرد: امسال در حوزه سیاسی یک سال بسیار مهم و سرنوشت ساز بوده و برگزاری انتخابات با چهار راهبرد رهبری شامل امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت می‌بایست در اولویت همگان از جمله اصحاب رسانه باشد.


فرماندار فراهان گفت: داشتن تقوی، قانون در موضوع انتخابات و پرهیز از بی‌قانونی توسط رسانه‌ها باید رعایت شود، وظیفه ما فراهم کردن زمینه برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است و انتظار داریم رسانه‌ها به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب اصلح کمک کنند.


وی با اشاره به رعایت اصل بی‌طرفی در انتخابات افزود: رسانه‌ها علاوه بر ترغیب مردم به مشارکت بیشتر در انتخابات و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی سالم از هرگونه حواشی، توهین، بی‌اخلاقی و تخریب کاندیدا‌ها اجتناب کنند.


آقازیارتی اظهارکرد: رسانه‌ها نگاه قومی، قبیله‌ای را در انتخابات کنار بگذارند و باید تلاش کرد انتخابات را به صحنه همگرایی و اقتدار ملت تبدیل کنیم.


انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =