بسیج‌ امید ملت در عرصه‌های مختلف است

امام جمعه فراهان : بسیج همچون فرشته نجات مشکلات را برطرف می‌کند و امید و پناه مردم است، بسیج پشتوانه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم است و در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، سازندگی و... خوش درخشیده است.

حجت الاسلام سوری در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به حضور پر رنگ بسیج در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی و‌امید آفرینی در جامعه گفت: هر جایی که نقطه ضعفی در کشور وجود داشته باشد، بسیج حضور فعال در آن جا دارد.

وی افزود: بسیج همچون فرشته نجات مشکلات را برطرف می‌کند و امید و پناه مردم است، بسیج پشتوانه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم است و در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، سازندگی و… خوش درخشیده است.
سوری با بیان اینکه تفکر بسیج راه حل همه مشکلات جامعه است. اظهارکرد: بسیج با مکتب جمهوری اسلامی عجین شده است، دولت‌ها باید از این ابزار قدرتمند استفاده حداکثری کنند.
امام جمعه فراهان با تأکید بر افزایش رشد معنوی بسیجیان گفت: بسیجیان باید مراقب نفوذ و حیله‌های دشمنان باشد، باید دشمن‌شناس و بصیر باشند و برای تقابل و تهاجم دشمن برنامه داشته باشند.
حجت الاسلام سوری افزود: جهاد تبیین، جهاد خدمت و جهاد‌امیدآفرینی سه وظیفه اصلی بسیج است و با ظرفیت نیروی بسیجیان می‌توان تحولی شگرفی در کشور ایجاد کرد.

وی با اشاره به مسأله فلسطین خاطرنشان کرد: فلسطین مسأله اول مسلمانان جهان است و اسرائیل جنایتکار باید از بین برود، از زمانی که اسرائیل درگیر جنگ شد سراسر دنیا بدون فتنه است و این نشان می‌دهد که همه‌ی این آشوب‌ها از جانب رژیم صهیونسیتی برنامه‌ریزی و طراحی شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 1 =