اعزام ۱۶۰ دانش‌آموز فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب

همزمان با ایام فاطمیه، تعداد۱۶۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس شهرستان فراهان به اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع اعزام شدند.

به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با ایام فاطمیه، تعداد۱۶۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس شهرستان فراهان به اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع اعزام شدند.

حجت الاسلام سوری، امام جمعه فراهان در مراسم بدرقه دانش‌آموزان گفت: راهیان نور با رویکرد ترویج ارزش‌ها و بستر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی افزود: راهیان نور ظرفیتی راهبردی در حوزه مقابله با جنگ شناختی دشمنان است، بازخوانی روایت شگفت‌آور مقاومت، ایثار، سلحشوری و شهادت طلبی رزمندگان اسلام، گنجینه‌ای مصونیت بخش در مقابله با جنگ ترکیبی دشمنان است.

سوری اظهارکرد: سفر معنوی راهیان نور سبب انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل‌های امروزی است که روحیه معنویت، از جان گذشتگی و شجاعت رزمندگان دوران دفاع مقدس را بازگو می‌کند.

برگزاری رزمایش فرهنگی در یادمان شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی و روایتگری با هدف تبیین دستاورد‌ها و ارزش‌های دوران دفاع مقدس از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در این اردو‌ها است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =