افتتاح سالن ورزشی دستجان پس از ۱۵ سال

سالن ورزشی روستای دستجان با عزم دولت سیزدهم پس از 15 سال برای به اتمام رسید و در دهه فجر امسال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری؛ « فراهان خبر»؛ آئین افتتاح سالن ورزشی روستای دستجان و بهره‌برداری همزمان از طرح‌های عمرانی دهیاری‌های بخش مرکزی فراهان با حضور مخلص الأئمه استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

سالن ورزشی روستای دستجان از جمله طرح‌هایی است که اتمام آن مورد مطالبه مردم و جوانان این روستا بوده و سرانجام با عزم دولت سیزدهم پس از ۱۵ سال برای به اتمام رسید و در دهه فجر امسال به بهره‌برداری رسید.

همچنین با حضور استاندار مرکزی، لنگ زنی پروژه ۱۹۶ واحدی طرح نهضت ملی مسکن شهر فرمهین در زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع اجرا شد و در این پروژه ۹۸ قطعه دو طبقه به صورت گروه ساخت احداث می شود.

تحویل سه واحد مسکن محرومین در روستاهای شهرستان فراهان از جمله پروژه های محرومیت زدایی دهه فجر فراهان بود که با حضور استاندار مرکزی یک باب منزل مسکونی محرومین در روستای ضیاءآباد افتتاح و دو واحد مسکن محرومین نیز در روستاهای گونه و امیرآباد تحویل ولی نعمتان شهرستان شد.

به برکت چهل و پنجمین بهار انقلاب، ۳۷ پروژه دهیاری‌های بخش خنجین شهرستان فراهان شامل زیرسازی و آسفالت معابر روستایی، سنگ فرش، جدول‌گذاری و… با اعتباری بالغ بر ۱۴۲ میلیارد ریال به صورت متمرکز همزمان با افتتاح پانسیون پزشکان مرکز سلامت شهر خنجین، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

افتتاح ساختمان شورای شهر فرمهین از دیگر طرح های مورد افتتاح در فراهان بود، این ساختمان در مساحت ۱۶۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − شش =