کارگران در خط مقدم جبهه تولید قرار دارند

به‌مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر، فرماندار فراهان از جانباز گرانقدر فتح‌اله‌ امینی منفرد دیدار و از ایثارگری‌های این قشر معزز تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «فراهان خبر»؛ به‌مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر، فرماندار فراهان از جانباز گرانقدر فتح‌اله‌ امینی منفرد دیدار و از ایثارگری‌های این قشر معزز تشکر و قدردانی کرد.

ابوالقاسم آقازیارتی در این دیدار گفت: جانبازان در طول جنگ تحمیلی در خط مقدم جبهه‌های دفاع مقدس، قهرمانانه‌ ایستادند و سینه خود را در برابر آتش دشمن سپر کردند و از کیان اسلامی دفاع کردند.

وی افزود: امروز امنیت و اقتدار کشور را مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم.

آقازیارتی اظهار کرد: امروز هم کارگران در خط مقدم کار و تولید در کشور قرار دارند و نقش مهم و اساسی در عرصه تولید و اشتغال دارند.

فرماندار فراهان گفت: امروز کارگران با کار و تلاش خود در مسیر رسیدن به خودباوری، خوداتکایی و رونق و اعتلای چرخ‌های اقتصاد و صنعت کشور تلاش می‌کنند.

گفتنی است جانباز فتح‌الله امینی منفرد متولد ۱۳۴۶ با عضویت سرباز وظیفه سپاه در تاریخ‌های ۱۳۶۵/۱۱/۱۱ و ۱۳۶۶/۰۴/۰۹ در منطقه شلمچه به درجه رفیع جانبازی نائل آمده است.

کارگران در خط مقدم جبهه تولید قرار دارند

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =